KASJER-SPRZEDAWCA

Nr oferty: StPr/22/0758Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wyszogrodzka 59, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, pomoc na stoisku mięsnym, bezpośrednia sprzedaż, metkowanie towaru, dbanie o czystość na sali obsługi w pomieszczeniu magazynowym, obsługa kasy fiskalnej wykładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Pracodawca zaprasza zainteresowane osoby osobiście na rozmowę do Pani Anety Durmaj, ul. Wyszogrodzką 59, 09-100 Płońsk
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Gram Sadeccy sp.j
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kostrogaj 21, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: ANETA DURMAJ
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      realizacja zadań remontowych i inwestycyjnych. Przygotowanie propozycji domów remontowych. bieżące koordynowanie robót konserwacyjnych, opisywanie faktur kosztowych. Udział w odbiorach robót związanych z konserwacją.
      StPr/22/0818
      data rozpoczęcia pracy od 21.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      PRYGOTOWYWANIE TRADYCYJNYCH DAŃ KUCHNI NEPALSKIEJ. PRYGOTOWYWANIE WARZYW I OWOCÓW WEDŁUG RECEPTURY ORIENTALNEJ. PRZYGOTOWYWANIE POTRAW ZE SPECJALNYCH RECEPTUR WYKORZYSTUJĄC TRADYCYJNE NEPALSKIE PRZYPRAWY I SKŁADNIKI. SKŁADANIE ZAMOWIEŃ NA MATERIAŁY U NEPALSKICH DOSTAWCÓW.
      StPr/22/0813
      data rozpoczęcia pracy od 25.08.2022

      - obsługa gości w restauracji - obsługa imprez okolicznościowych - obsługa kasy i systemu sprzedażowego - obsługa terminali płatniczych
      StPr/22/0800
      data rozpoczęcia pracy od 15.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 200 do 4 100 PLN

      - sporządzanie potraw i dań z zastosowaniem urządzeń i maszyn - sporządzanie potraw według wskazań zawartych w księdze receptur
      StPr/22/0799
      wynagrodzenie od od 3 200 do 4 500 PLN

      - zarzadzanie personelem, sprzedażą, majatkiem - grafika pracy - rozliczanie kas - zamawianie towarów - marketing - social media
      StPr/22/0798
      wynagrodzenie od od 3 900 do 6 000 PLN

      obróbka syrowców spożywczych oraz przyrządzanie potraw pod okiem kucharza
      StPr/22/0797

      - dostawa potraw i produktów restauracji do odbiorców zewnetrznych - obsługa systemów płatniczych i sprzedażowych
      StPr/22/0801
      wynagrodzenie od od 3 100 do 4 100 PLN

      Lutowanie i przygotowani narzędzi do obróbki drewna, piaskowanie korpusów, cięcie na pile taśmowej, szlifowanie ręcze i na szlifierce do płaszczyzn.
      StPr/22/0787
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

      Wycinanie ciętek z metalu, toczenie korpusów do narzędzi do obróbki drewna.
      StPr/22/0791

      sprzątanie klatek schodowych w blokach 4,6,8,10.
      StPr/22/0794
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 050 PLN