Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Nr oferty: StPr/22/0607Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Grunwaldzka 20/1, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzątanie oddziału bankowego (2 x tygodniowo)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 16
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 do 25 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: możliwość zatrudnienia osób narodowości ukraińskiej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AGENCJA FINANSOWA DUCAT BOŻENA SUCHODOLSKA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: W.Reymonta 27a, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Bożena Suchodolska
    Numer telefonu: 500-231-001
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 09.00-12.00
    umiejętność robienia wycen
    StPr/22/0669
    data rozpoczęcia pracy od 11.07.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    montowanie karniszy, zasłon itp.
    StPr/22/0670

    obsługa magazynu produktów, kontrola procesu magazynowania, przygotowanie towaru do wysyłki, realizacja wysyłek i rozładunku
    StPr/22/0650
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
    wynagrodzenie od od 23,5 do 23,5 PLN

    Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy. W przypadku Uchodźców z Ukrainy minimum podstawowa znajomość języka polskiego
    StPr/22/0638
    data rozpoczęcia pracy od 13.07.2022
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    -kompletowanie zamówień, -przyjmowanie oraz wydawanie towaru wg. specyfikacji, -poruszanie się wózkiem widłowym -obieg dokumentacji logistyczno-magazynowej, -działania mające na celu optymalizację zagospodarowania przestrzeni magazynowej, -dbałość o czystość placu, magazynu.
    StPr/22/0646
    wynagrodzenie od od 2 292,29 do 2 546,99 P

    obsługa maszun przemysłu spozywczego do przetwórstwa owocowego, bieżąca kontrola
    StPr/22/0636
    data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
    wynagrodzenie od od 22 do 22 PLN

    Proste prace manualne
    StPr/22/0632
    data rozpoczęcia pracy od 22.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    proste prace manualne
    33/6/2022
    data rozpoczęcia pracy od 23.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

    remonty w zakresie ogólnobudowlanym, np. prace sanitarne, budowlane, ziemne
    StPr/22/0628
    wynagrodzenie od od 20 do 25 PLN

    Kierowanie Zespołem pracowników obsługi Nadzór nad pracami związanymi z zapewnieniem sprawności techniczno-eksploatacyjnej obiektów szkolnych Prowadzenie dokumentacji
    StPr/22/0619
    wynagrodzenie od od 3 200 do 4 000 PLN