Zamknij
REKLAMA

W obiegu jest nasz redakcyjny kalendarz na 2020 rok!

11:54, 09.01.2020 | REDAKCJA
Skomentuj [Foto: pixabay/zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

Czas na podziękowania dla tych, którzy odpowiedzieli na naszą propozycję współpracy przy tym projekcie :-)

Są to: Bank Spółdzielczy w Raciążu, Piekarczyk - Restauracja i Kawiarnia, Publiczna Szkoła Policealna STO w Raciążu, Płoński Market Budowlany 'Pszczółka', Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, Mali Giganci Językowo-Sportowe Niepubliczne Przedszkole i Żłobek, Studio Slim Figura, Na Lekko Catering Dietetyczny, Bruk-Lenart, Usługi Transportowo-Budowlane Paweł Sawicki, Format Meble na Wymiar, V8 Garage Jasiówka, Urząd Gminy w Płońsku, Medicum Gabinety Lekarskie, Pol-Agra, Liberpol Andrzej Liberek, Urząd Miejski Płońsk i Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku.

Projekt Graficzny: Dalia Design, przygotowanie i druk: Agencja Reklamowa Timothy.

Jeśli życzylibyście sobie taki kalendarz (w gratisie;), zapraszamy na ulicę Rzemieślniczą 21 (naprzeciwko Tesco), do sklepu Auto-Części Jasiówka lub do Medicum. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA