Zamknij
REKLAMA

Największe w regionie spotkanie twórców internetowych z fanami! PwS z patronatem medialnym

09:41, 20.12.2019 | REDAKCJA
Skomentuj

Social Zone jest wydarzeniem skierowanym do wszystkich osób, które interesują się mediami społecznościowymi takimi jak: Instagram, Facebook czy YouTube. To wydarzenie w marcu 2020 roku w Płońsku! Nasz portal objął ten event patronatem medialnym.

Podczas całego wydarzenia, oprócz spotkań z gwiazdami internetu czy telewizji, każdy uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach oraz wykładach, w których dowie się jak zacząć swoją przygodę na Instagramie, jakich programów używać do obróbki filmów na YouTubie oraz co należy robić, aby odnieść sukces w mediach społecznościowych.

Dodatkowo, oprócz samej strefy spotkań i prelekcji, dla uczestników przygotowana będzie strefa Chill'out oraz strefa Gaming, w której będzie można zmierzyć się z zaproszonymi gośćmi!

Takiego wydarzenia w tym regionie jeszcze nie było!

Komentarz organizatora - Kuby Rachobińskiego:

Social Zone będzie pierwszą tego typu imprezą w regionie i cały nasz zespół, który organizuje wydarzenie, ma nadzieję, że przypadnie ono do gustu płońszczanom. Samo wydarzenie, oprócz spotkania z twórcami internetowymi, będzie opierało się na prelekcjach, w których nasi eksperci oraz gwiazdy będą opowiadały o tym jak zacząć swoją przygodę w świecie social mediów i opowiedzą o swoich karierach (wzlotach i upadkach). Dodatkowo podczas Social Zone do użytku odwiedzających oddamy dwie strefy, a mianowicie strefę Meet & Greet, na której będzie można zamienić parę słów ze swoimi idolami, zrobić sobie zdjęcie czy dostać autograf. Druga strefa natomiast będzie nosiła nazwę Gaming Zone i to właśnie w niej będzie można zmierzyć się w turniejach e-sportowych o bardzo ciekawe nagrody. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Państwa już 7 marca do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. Do zobaczenia!

Strona internetowa wydarzenia - www.e-socialzone.pl (tutaj mamy podanych twórców oraz ambasadorów imprezy).

Organizatorzy: MCK Płońsk, Yaaas - PR & Event Agency oraz SocialProfits.pl.

(PATRONAT)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

ŻenadaNaNasCzychaŻenadaNaNasCzycha

1 1

No sam nie wiem. Nikogo nie znam z tych internetowych gwiazd ... kwiatu młodzieży 21:48, 20.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone