Zamknij
REKLAMA

Największe w regionie spotkanie twórców internetowych z fanami! PwS z patronatem medialnym

09:41, 20.12.2019 | REDAKCJA
Skomentuj

Social Zone jest wydarzeniem skierowanym do wszystkich osób, które interesują się mediami społecznościowymi takimi jak: Instagram, Facebook czy YouTube. To wydarzenie w marcu 2020 roku w Płońsku! Nasz portal objął ten event patronatem medialnym.

Podczas całego wydarzenia, oprócz spotkań z gwiazdami internetu czy telewizji, każdy uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach oraz wykładach, w których dowie się jak zacząć swoją przygodę na Instagramie, jakich programów używać do obróbki filmów na YouTubie oraz co należy robić, aby odnieść sukces w mediach społecznościowych.

Dodatkowo, oprócz samej strefy spotkań i prelekcji, dla uczestników przygotowana będzie strefa Chill'out oraz strefa Gaming, w której będzie można zmierzyć się z zaproszonymi gośćmi!

Takiego wydarzenia w tym regionie jeszcze nie było!

Komentarz organizatora - Kuby Rachobińskiego:

Social Zone będzie pierwszą tego typu imprezą w regionie i cały nasz zespół, który organizuje wydarzenie, ma nadzieję, że przypadnie ono do gustu płońszczanom. Samo wydarzenie, oprócz spotkania z twórcami internetowymi, będzie opierało się na prelekcjach, w których nasi eksperci oraz gwiazdy będą opowiadały o tym jak zacząć swoją przygodę w świecie social mediów i opowiedzą o swoich karierach (wzlotach i upadkach). Dodatkowo podczas Social Zone do użytku odwiedzających oddamy dwie strefy, a mianowicie strefę Meet & Greet, na której będzie można zamienić parę słów ze swoimi idolami, zrobić sobie zdjęcie czy dostać autograf. Druga strefa natomiast będzie nosiła nazwę Gaming Zone i to właśnie w niej będzie można zmierzyć się w turniejach e-sportowych o bardzo ciekawe nagrody. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Państwa już 7 marca do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. Do zobaczenia!

Strona internetowa wydarzenia - www.e-socialzone.pl (tutaj mamy podanych twórców oraz ambasadorów imprezy).

Organizatorzy: MCK Płońsk, Yaaas - PR & Event Agency oraz SocialProfits.pl.

(PATRONAT)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

ŻenadaNaNasCzychaŻenadaNaNasCzycha

1 1

No sam nie wiem. Nikogo nie znam z tych internetowych gwiazd ... kwiatu młodzieży 21:48, 20.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA