Zamknij
REKLAMA

To nie jest kolejny stand-up o głupocie, czyli Piotrek Szumowski z nowym programem w Płońsku

16:48, 03.06.2019 | materiał zewnętrzny
'Półczłowiek, półgłówek' to tytuł najnowszego programu komika Piotrka Szumowskiego

''Półczłowiek, półgłówek" to tytuł najnowszego programu Piotrka Szumowskiego, w którym ten jedyny polski komik-podróżnik zmierzy się z największym demonem naszych czasów ...ludzką głupotą. Ten występ już we wtorek, 18 czerwca, od godziny 20 w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. 

Piotrek zna cztery języki, zwiedził świat w 400 dni, pił ayahuasce i “odlatywał” w dżungli z szamanami Ameryki Łacińskiej. Mimo tego twierdzi, że zdarza mu się być głąbem i trochę nie ogarniać - tak jak zwykłemu człowiekowi. Czy jest na to sposób? W nowym programie pt. Półczłowiek, półgłówek Piotrek razem z widzami spróbuje wyciągnąć z ludzkiej głupoty wnioski. Czy ona jest nam  w ogóle potrzebna? Może działa jak życiowy “hamulec ręczny”? A może właśnie czasami warto odpuścić, stanąć z boku i nie brać w polskiej rzeczywistości udziału? 

Bilety 25/30zł (w dniu wydarzenia). Występ tylko dla dorosłych! 

Bilety do kupienia na www.kupbilecik.pl

Więcej info możecie znaleźć tu.

Stand-up Polska to grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występują na deskach klubów i teatrów w całej Polsce, przekładając swoje pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru. Korzystając z tej formy sztuki załoga dzieli się subiektywną opinią na różne tematy, od rzeczy trywialnych po złożone ludzkie problemy zawsze wywołując śmiech. Korzystając z kluczowych elementów komedii oraz z doświadczenia scenicznego komicy Stand-up Polska przygotowują też scenariusze i skecze do wybranych, wcześniej omówionych projektów. Ponadto w portfolio projektu znajdują się warsztaty kierowane do aspirujących komików i osób zainteresowanych stand-up’em, gdzie poddaje się analizie składowe żartu i sposób ich działania, umożliwiając wgląd w pracę komika.

(materiał zewnętrzny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone