Zamknij
REKLAMA

Walentynki z teatrem - Małżeńska komedia w doborowej obsadzie

12:23, 27.12.2018 | materiał zewnętrzny/promocyjny
Skomentuj
Oferta walentynkowa - spektakl komediowy Cudowna terapia 12 lutego w kinie Kalejdoskop [Foto: zbiory organizatora]

Zapraszamy wszystkich miłośników teatru na komedię terapeutyczną pt.: „Cudowna Terapia”. Spektakl zostanie wystawiony z okazji Walentynek 12 lutego w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. Ze względu na duże zainteresowanie organizatorzy planują dodatkowe przedstawienie o godzinie 17.  Zagrają: Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek.

Słowa zapowiadające i zachęcające do obejrzenia przedstawienia brzmią: ''Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku".

O spektaklu

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Bilety do nabycia: 
Kasa kina MCK ul. Płocka 50, tel. 23 662 27 02 (sprzedaż od 2 stycznia 2019 r.) 
przez Internet na portalu (kliknij w link) www.kupbilecik.pl
Zamówienia grupowe: Tomasz Wiśniewski tel. 502 661 402
Cena biletu: 70/80 zł/osoby. (balkon/parter).

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone