Zamknij
REKLAMA

Czołowe zderzenie dwóch osobówek pod Płońskiem. Uczestnicy wypadku wyszli z niego bez większego szwanku

11:41, 19.10.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
[Foto: OSP Sochocin]

W piątek po godzinie 18 na drodze wojewódzkiej w miejscowości Strachowo doszło do czołowego zderzenia seata toledo i opla corsy. 

Jak dowiadujemy się dziś z płońskiej straży pożarnej, przyczyną wypadku najprawdopodobniej było nieprawidłowe wyprzedzanie przez kierującego seatem.

Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy JRG z Płońska oraz dwie jednostki OSP - z Kownat i z Sochocina. Do rannych wezwano trzy karetki pogotowia. Pojawiła się również policyjna grupa dochodzeniowa.   

Seatem podróżowało dwóch mężczyzn (prowadzący auto spod Nowego Miasta), a w corsie był sam kierowca pochodzący ze wsi Strachowo, w której doszło do wypadku. 

- Kiedy służby ratunkowe dojechały na miejsce zdarzenia, trzech poszkodowanych było już na zewnątrz pojazdów, wszyscy przytomni, chodzący, z obrażeniami w postaci ran ciętych i tłuczonych głowy i rąk - podaje st. bryg. Dariusz Brzeziński z KP PSP w Płońsku. - Czołowe zderzenie jest zwykle drastyczne w skutkach, ale w tym przypadku może kierowcy nie jechali zbyt szybko skoro wszyscy, mimo że poobijani, o własnych siłach wyszli z samochodów - dodaje komendant płońskiej straży pożarnej.  

[Foto: KPP w Płońsku]

Interwencja służb ratunkowych trwała nieco ponad 3 godziny. Przez jakiś czas zablokowane były dwa pasy ruchu.

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kierowcabombowcakierowcabombowca

0 0

gonią króliczka! a wyobraźni brak 08:55, 20.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wszystko do czasuWszystko do czasu

3 0

Z tego miejsca, korzystając z okazji, apeluje: Dlaczego niektóre oszołomy wyprzedzając nie zachowują bezpieczniej odległości tylko "ścinają" wyprzedzany pojazd bardzo blisko podjeżdżając? To stwarza zagrożenie. Nawet gdy sie zjedzie troche to i tak to robią. 09:00, 20.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone