Zamknij
REKLAMA

Tragiczny finał akcji poszukiwawczej na Wiśle. Spacerowicz zauważył zwłoki

12:43, 05.07.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
[Foto: Wirtualny Nowy Dwór/Zdjęcie ilustracyjne]

O tej sprawie pisaliśmy w naszym serwisie 1 lipca, informując o rozpoczęciu poszukiwań okolicznego wędkarza. Do działań ratunkowych włączono sonar z Legionowa. W piątek dowiedzieliśmy się, że poszukiwany mężczyzna został znaleziony martwy. 

Wczoraj po południu w Wiśle, na granicy miejscowości Zdziarka i Wilkówiec, odnalezione zostały zwłoki mężczyzny. Zauważyła je osoba spacerująca nad rzeką i powiadomiła policję. Przypomnijmy, że poszukiwania zaczęły się od wsi Wychódźc, gdzie po raz ostatni widziano wędkarza, który miał z kolegą wypłynąć na ryby.  

Jak dowiadujemy się od strażaków, do denata policja wraz z prokuratorem podpłynęła pontonem. - Po godzinie 18 ktoś z brzegu zauważył leżące na łasze piachu ciało, które zostało tam wyrzucone przez wodę - mówi nam st. bryg. Dariusz Brzeziński z KP PSP w Płońsku. - Lokalizacja ciała nie była łatwa, bowiem na miejscu nie zastaliśmy osoby, która o tragicznym znalezisku poinformowała. Podpłynięcie do ciała utrudniała płycizna, jaka w tym miejscu jest na rzece. 

- Ciało częściowo zanurzone było w wodzie, a częściowo leżało na piachu, około 60 metrów od brzegu - podaje podkom Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. - Wstępnie potwierdzono, że jest to 46-latek z gm. Czerwińsk, który zaginął w minioną sobotę - dodaje oficer prasowy. 

[ZT]4060[/ZT]

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone