Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy Henryk Oktabiński odszedł na emeryturę

16:30, 07.05.2019 | za info podkom. Kingi Drężek-Zmysłowskiej dodał RED
REKLAMA
Skomentuj
Dzielnicowy asp. sztab. Henryk Oktabiński odszedł na emeryturę po blisko 29 latach służby [Foto: KPP w Płońsku]

W poniedziałek Komendant Powiatowy Policji w Płońsku, policjanci i pracownicy cywilni podziękowali asp. sztab. Henrykowi Oktabińskiemu za blisko 29 lat służby. 

Asp. sztab. Henryk Oktabiński, który został już emerytem, służbę w policji pełnił od października 1990 roku. Jednostką, w której rozpoczął swoją przygodę z policyjnym mundurem, była Komenda Rejonowa Policji w Nidzicy. Następnie od 1999 roku związał się  z Komendą Powiatową Policji w Płońsku, gdzie realizował obowiązki na stanowisku dzielnicowego, a od 2017 roku starszego dzielnicowego. Jego rejon służbowy obejmował część miasta Płońska. 

Przez blisko 20 lat służby w rewirze dzielnicowych w Płońsku bardzo dobrze poznał specyfikę pracy policjanta – dzielnicowego. Zdobyte doświadczenie i wiedzę zawodową chętnie przekazywał młodszym stażem kolegom. Można powiedzieć, że jako jeden z najdłużej pracujących dzielnicowych w jednostce wykształcił kilka pokoleń policjantów, wprowadzając ich w tajniki tej pracy. 

Wczoraj podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Płońsku insp. Jarosław Brzozowski podziękował odchodzącemu na emeryturę asp. sztab. Henrykowi Oktabińskiemu za zaangażowanie, rzetelność i trud włożony w pełnioną służbę. Życzył pomyślności, pogody ducha  i spełnienia marzeń w życiu osobistym. Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również obecni na spotkaniu koledzy odchodzącego na emeryturę policjanta. 

(za info podkom. Kingi Drężek-Zmysłowskiej dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Podopieczny z ZaciszPodopieczny z Zacisz

3 10

Rzecz by się chciało... NARESZCIE ! 11:25, 08.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WieczorkwWieczorkw

4 1

Jeden z najlepszych. Spoko człowiek zdrowia zycze 08:59, 11.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone