Zamknij
REKLAMA

Do szkół wpływają maile o podłożeniu bomby. Wszystko wskazuje na to, że jest to głupi żart!

13:47, 30.04.2019 | DT
REKLAMA
Skomentuj
Tak wyglądała ulica ks. Popiełuszki dziś od samego rana [Foto: BJ]

Około godziny ósmej ulica ks. Popiełuszki na wysokości akwenu Rutki zapełniła się wozami strażackimi. Pod Zespół Szkół nr 2 w Płońsku zajechała również policja i karetka pogotowia. W dniu matur ktoś wysłał do szkoły maila z informacją o rzekomym podłożeniu ładunku wybuchowego. Jak dowiedzieliśmy się, około godziny 9 wiadomość podobnej treści odebrano także w placówce w Czerwińsku. 

Z informacji przekazanych nam przez płońską policję wynika, że mail stawiający na nogi wszystkie służby ratunkowe dotarł na popularne ''Rutki" kilkanaście minut przed godziną 8. - Na miejscu interweniowali policjanci, w tym policjant z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego. Placówka została sprawdzona, a informacje o bombie nie potwierdziły się. Administrator budynku, czyli dyrekcja szkoły, zdecydowała, że nie będzie ewakuacji osób znajdujących się w obiekcie szkolnym - mówi nam podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, dodając, że podobne zgłoszenie wpłynęło z Zespołu Szkół w Czerwińsku. - Tak również działa policjant z przeszkoleniem pirotechnicznym. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

Jak dowiadujemy się, takie maile krążą dziś w innych częściach Mazowsza, m.in. w Nowym Dworze Maz., Mławie i Ciechanowie.  

[Foto: z profilu fb Dron Płońsk]

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

jooljool

17 10

Myślę, że jest to działanie Broniarzystów, a ten bałwan, który wywołał te alarmy powinien być tak ukarany, żeby do końca swoich zakichanych dni ponosił konsekwencje swego prymitywnego, ograniczonego działania. Więc policja niech się ruszy i namierzy tego osła w ludzkiej skórze. 10:37, 06.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

prymitywnieprymitywnie

9 13

to akurat Ty robisz insynuacje, nakręcony przez partię przewodnią. 13:05, 06.05.2019


Janusz Janusz

15 11

Obstawiam sfrustrowanego nauczyciela. Pewne jest że robi pod siebie, w internecie zawsze zostawiasz jakiś ślad. Będzie namierzony jak tylko informatycy z policji przyjrzą się sprawie. 11:57, 06.05.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Janusz...Janusz...

8 10

janusz i po januszowemu myslisz 13:06, 06.05.2019


do Janusz...do Janusz...

6 4

A ty nie potrafisz myśleć. Zajrzyj choć do słownika, aby wiedzieć, co oznacza pojęcie MYŚLEĆ. 09:45, 07.05.2019


REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone