Zamknij
REKLAMA

Pijanego kierowcę zatrzymali strażacy. Miał ponad 2,5 promila!

15:46, 25.04.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
[Foto: sxc.hu/zdjęcie ilustracyjne]

Wczoraj po południu dyżurny płońskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zatrzymaniu pijanego kierowcy przez strażaków z PSP w miejscowości Koziminy-Stachowo. 

Jak ustalili funkcjonariusze, zastęp straży pożarnej jechał wozem bojowym na zdarzenie. W okolicach skrzyżowania przed ich wóz wyjechało daewoo i mało brakowało, a doszło by do zderzenia pojazdów.

Chwilę później kierowca osobówki zatrzymał swoje auto. Strażacy mając podejrzenie, że jest on nietrzeźwy, szybko zareagowali, uniemożliwili mu dalszą jazdę i wezwali policję.

Za kierownicą daewoo siedział 61-letni mieszkaniec gminy Płońsk. Badanie na trzeźwość przeprowadzone przez policjantów potwierdziło, że jest pijany. Kierował pojazdem mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Dodatkowo nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Wkrótce odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone