Zamknij
REKLAMA

Ruszył konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego. Zobaczcie, kto pretenduje do tego miana

16:44, 03.01.2019 | za info KPP w Płońsku dodała REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj

19 dzielnicowych z terenu Płońska i całego powiatu płońskiego rywalizuje o tytuł jubileuszowej, X edycji konkursu na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku". Już u nas sylwetki wszystkich policjantów i rejony, które pod nich podlegają. Zachęcamy do głosowania. Macie faworytów?

Przez cały styczeń mieszkańcy naszego powiatu mogą głosować na "swojego dzielnicowego". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lutego. 

Mieszkańcy miasta i powiatu płońskiego mogą oddawać głosy na poszczególnych dzielnicowych poprzez wypełnienie kart do głosowania dostępnych na: stronach internetowych KPP, w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku, w Komisariacie Policji w Raciążu, w Posterunkach Policji w Czerwińsku, Nowym Mieście i Załuskach oraz urzędach miast i gmin. Wypełnioną ankietę należy wrzucić do skrzynki znajdującej się w w/w placówkach. Na swojego dzielnicowego można zagłosować również wypełniając ankietę na stronie KPP w Płońsku: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wpn/najpopuladzielnicowy-20. Głosować można też na facebooku Policja Płońsk - tu.

Poniżej przypominamy, kto w płońskiej edycji konkursu wystartował:

(za info KPP w Płońsku dodała REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone