Zamknij
REKLAMA

Kim jest mężczyzna, którego zwłoki znaleziono pod Sochocinem

20:26, 29.12.2018 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj

To próbuje ustalić policja, na razie wciąż bez rezultatów. - W sobotę, w godzinach popołudniowych we wsi Gromadzyn (gm. Sochocin), na podmokłym terenie jeden z okolicznych mieszkańców dostrzegł z daleka, że na łące leży jakąś osoba. Jak się okazało, był to mężczyzna, już nie żył - podawała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. 

Na miejscu pod nadzorem prokuratora oględziny prowadziła policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. Jak dowiedzieliśmy się, wstępnie wykluczono udział osób trzecich, które mogły przyczynić się do śmierci około 30-letniego mężczyzny. 

- Policja rozpytywała okolicznych mieszkańców o znalezioną osobę, ale nie udało się jeszcze ustalić tożsamości mężczyzny. Sekcja zwłok wykaże, jaka była przyczyna jego śmierci i kiedy nastąpił zgon - dodaje oficer prasowy KPP w Płońsku. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

NajlepiejNajlepiej

9 4

Najlepiej odrazu wykluczyć udział osób trzecich mniej roboty brawo nasi zdolni policjanci 22:23, 29.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KMKM

0 2

Specjalista w tych sprawach. Tylko wystarczy poczytać co jest w Polsce w tych sprawach. Nie jednokrotnie Policja nie może się doczekać na lekarzy. I to oni podejmują decyzję na miejscu. Pozniej jest Prokurator itd. A według Twojej relacji to podczas kontroli będą teraz Ci wystawiać receptę na przeziębienie. 07:44, 01.01.2019


do KMdo KM

1 0

Co za bzdury wypisujesz. ,,Lekarze podejmują decyzję na miejscu,,? Na miejscu to policjanci przy udziale prokuratora wykonują szereg czynności, które już na wstępie mogą wykluczyć w zdarzeniu udział osób trzecich. Na miejsce przybywa zwykły lekarz z pogotowia, który tylko potwierdza zgon i wstępnie mówi co jest przyczyną. Jednak wiele razy zdarza się, że przyczyna zgonu nie jest taka jaką podał lekarz. 11:10, 02.01.2019


StraznikStraznik

6 2

To prawda lenie patentowe, cwoki! 21:28, 30.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NnNn

1 3

Sam jesteś CWOK ! ha ha i do tego PATENTOWY ha ha 21:49, 31.12.2018


REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone