Zamknij
REKLAMA

Kopali po głowie. Ofiara zmarła. Akt oskarżenia już w sądzie

15:43, 12.09.2018 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj

Prokuratura Rejonowa w Płońsku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, zarzucając im śmiertelne pobicie 43-letniego mieszkańca Warszawy, którego zwłoki znaleziono na początku maja w Królewie. 

Dwóch mieszkańców Królewa - w wieku 37 i 46 lat - oskarża się o śmiertelne pobicie warszawianina oraz o nieudzielenie mu pomocy w stanie bezpośrednio zagrażającemu zdrowiu i życiu. - Sprawcy pozostawili 43-latka na tarasie działki, kiedy ten jeszcze dawał oznaki życia - mówi prokurator Ewa Ambroziak. 

Według zebranego materiału dowodowego, mężczyźni poznali się w sklepie. Później wspólnie pili alkohol. Doszło między nimi do awantury. - W środku domu nie brakowało śladów krwi oraz śladów walki w postaci zniszczenia szklanek, czy poprzewracanych mebli - relacjonuje szefowa płońskiej prokuratury. - Pokrzywdzony najprawdopodobniej słownie obraził napastników, co do ich pochodzenia. Ci zareagowali agresją, kopiąc mieszkańca Warszawy po całym ciele, również po głowie, co spowodowało obrzęk mózgu - przybliża szczegóły prokurator.  

Co ciekawe, w śledztwie bardzo pomogło badanie odwzorowania obuwia na ciele, którym kopany był zmarły mężczyzna. Aktualnie oskarżeni przebywają w areszcie. Grozi im do 12 lat więzienia. 

(REDAKCJA)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Dyrektor Dyrektor

0 1

Nic nie kopali pajac się *%#)!& i pewnie wywrócił...
A Pani prokurator znalazła sobie kozłów ofiarnych którym chce to przyklepać....
Dowody w tej sprawie są absurdalnie znikome do podważenia przez każdego kiepskiego adwokacine...
Nawet sekcja zwłok nic szczególnego niewnosi do sprawy...
Moim zdaniem oskarżeni w tej sprawie jak nie w pierwszej instancj to w drugiej na pewno zostaną uniewinnieni od zażutów 23:24, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pekes Pekes

0 0

Dyrektor ale ty farmazony wypisujesz stary małe dziecko klepie się po czole. 20:45, 14.09.2018


Janusz z PłońskaJanusz z Płońska

1 0

Monster się załączył po gołdzie nasz legalny wodnisty raj na ziemi. Spotkali by się na fajce pokoju i rozeszli po wsi. Ale susz beee znajdą lecisz na hotel o standardzie **** sharmen shejk z tyłka w gratisie. Niech pijoki grają w karty chce naszego wodza na wolności pana Sławka:( 11:53, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone