Zamknij
REKLAMA

Są wyniki sekcji zwłok zamordowanej Ukrainki

14:49, 09.06.2022 | za info PAP dodał: RED
Skomentuj Z miejsca tragedii w Nacpolsku [fot.: Łukasz Wielechowski]
REKLAMA

29-letnia kobieta, obywatelka Ukrainy ze statusem uchodźcy, zginęła z rąk nożownika, także Ukraińca, niespełna tydzień temu w Nacpolsku (gm. Naruszewo). Prokuratura Rejonowa w Płońsku prowadząca śledztwo w tej wstrząsającej sprawie, zleciła sekcję zwłok. Znane są wyniki badania zmarłej kobiety. Przyczyną śmierci była rana kłuta przechodząca przez lewę ramię do klatki piersiowej i serca, podała Polskiej Agencji Prasowej Ewa Ambroziak, szefowa miejscowej prokuratury. 

[ZT]10480[/ZT]

Jak poinformowała PAP prokurator rejonowa w Płońsku Ewa Ambroziak, z przekazanej tam z zakładu medycyny sądowej wstępnej opinii wynika, że podczas sekcji zwłok 29-letniej Ukrainki, stwierdzono m.in. liczne rany cięte i kłute w obrębie twarzy po stronie lewej, ciemieniowej, a także w okolicy lewego ramienia i bocznej części klatki piersiowej oraz pojedyncze rany na udach.

- Rany cięte są typowe dla reakcji obronnej. Przyczyną zgonu była rana kłuta w lewę ramię, przechodząca do klatki piersiowej, opłucnej i do serca. Nóż, którym została zadana, był długi 

- powiedziała prokurator Ambroziak.

Prokurator Rejonowa w Płońsku podała także, iż kwestia wydania ciała zmarłej w wyniku ataku nożownika 29-latki i organizacji pogrzebu będzie uzgadniana z przebywającą obecnie w Polsce siostrą, która również zaopiekowała się 11-letnią córką ofiary i być może również w porozumieniu z ambasadą Ukrainy.

[ZT]10475[/ZT]

(za info PAP dodał: RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

bbbbbb

2 4

a kogo to ..... ? 08:46, 10.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dno dziennikarskie Dno dziennikarskie

7 1

Po kiego uja publikować wyniki sekcji zwłok? Co ti za zyebana moda? Jest zamordowana i tyle, na co publikować szczegóły? Żeby klikali w reklamy przed czytaniem waszych wypocin? 13:52, 10.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piotr K.Piotr K.

2 0

Artykuł - dni dna dziennikarskiego. 14:47, 16.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%