Zamknij
REKLAMA

Wszystkie ręce na pokład. Na pomoc chorej Jagódce z Baboszewa

15:41, 16.04.2021 | RED
Skomentuj Jagódka czeka na pomoc wszystkich ludzi dobrego serca [Foto: zbiory rodzinne]
REKLAMA

''Potrzebujemy WASZEJ pomocy, aby odmienić los bardzo potrzebującej wsparcia maleńkiej baboszewianki! Pomóżmy jej i jej rodzinie skorzystać z prawa do szczęścia! Ludziom, którzy sami z dobrej woli pomagają innym. Ludziom, którzy na co dzień zarażają dobrym humorem i pozytywną energią. Ludziom, którzy dziś NAS potrzebują" - tak brzmią pierwsze słowa na utworzonej na fb grupie pn. ''Razem dla Jagódki Jaskólskiej/bazarek z licytacjami''. Dziewczynka skończyła dopiero roczek i już tak boleśnie doświadczył ją los :-( 

(...) Jagódka właśnie skończyła roczek, moment, na który każdy rodzic czeka z ekscytacją. Dla Jagódki i jej rodziców był to czas stresu i oczekiwania na druzgocącą diagnozę.

Jagódka urodziła się jako zdrowe dziecko i do 10 miesiąca rozwijała się prawidłowo. Miała jedynie zdiagnozowane napięcie mięśniowe, które przydarza się co piątemu dziecku i rehabilitacja jest wystarczająca. Nikt nie spodziewał się, że pewnego dnia Jagoda przestanie siadać, wstawać i jej rozwój zacznie się cofać. Natychmiast rodzice Jagody udali się na konsultację neurologiczną, gdzie okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. W Centrum Zdrowia Dziecka, po rezonansie magnetycznym, wyszło, że ta mała kruszynka ma guza wielkości 11.5 cm na kręgosłupie, nowotwór złośliwy rdzenia kręgowego, nerwów czaszkowych i innych części systemu nerwowego. Jagódka rozpoczęła chemioterapię.

Natomiast Polscy lekarze sugerują dalsze leczenie w dużym ośrodku specjalizującym się w terapii protonowej. Jesteśmy w kontakcie z kliniką w Niemczech.

Dlatego już dziś zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w udostępnianiu i licytacjach na bazarku - KLIKNIJ TUTAJ. Dzięki Wam będziemy mogli zapewnić wszystko co jest i będzie potrzebne w walce o sprawność Jagódki i ulżenie w jej bólu, zaczynając od rehabilitacji po możliwość leczenia za granicą. Aktualnie trwają wszelkie ustalenia w klinice, ale już dziś wiemy, że koszta te będą ogromne i potrzebne jest wsparcie ludzi dobrej woli.

Będziemy wdzięczni za każdy gest, każdą okazaną pomoc, każdą złotówkę. Pomóżmy Jagódce żyć!'' - pisze administrator facebook'owej grupy.

ROZLICZMY SIĘ Z SERCEM...

KIEDY W NIEMCZECH WYKONANY ZOSTANIE DOKŁADNIEJSZY I PEŁNIEJSZY KOSZTORYS LECZENIA JAGÓDKI, NA STRONIE FUNDACJI SIEPOMAGA.PL RUSZY ZBIÓRKA PIENIĘDZY DLA DZIEWCZYNKI Z BABOSZEWA. Tymczasem możecie brać udział w licytacjach na fb i przekazywać 1 proc. podatku na ratowanie życia maleństwa.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%