Zamknij
REKLAMA

Czerwińsk w 3D. Rekonstrukcja z lat -20, -30-tych XX wieku

12:19, 29.10.2020 | za info Stowarzyszenia dodał RED
Skomentuj Screen Model 3D miasta Czerwińsk nad Wisłą z lat 20-30 XX wieku
REKLAMA

Stowarzyszenie "Nasz Czerwińsk nad Wisłą" zaangażowało się w projekt pn. "e-Czerwińsk-historyczne dziedzictwo kulturowe". - W ramach owego projektu stworzona została strona internetowa oraz aplikacja mobilna o tematyce dziedzictwa kulturowego historycznej części Czerwińska nad Wisłą. Zarówno strona internetowa jak i aplikacja mobilna będą miały na celu propagowanie zabytków, historii, materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego, artystów i rzemieślników oraz organizowanych lokalnie wydarzeń kulturalnych - mówi Mateusz Odoliński, wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia ''Nasz Czerwińsk nad Wisłą''.

Projekt umożliwia przeniesienie się w czasie do Czerwińska nad Wisłą z lat -20 i -30-tych XX wieku, a to wszystko dzięki przygotowanej dla odbiorców rekonstrukcji 3D zabytkowej części miasta. Realizacja projektu dofinansowana została ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu 'Kultura w sieci'.

Pierwsze efekty projektu można zobaczyć na stronie internetowej: http://czerwinsk.com/wp/czerwinsk-1920/ - polecamy! Do tematu wrócimy.

(za info Stowarzyszenia dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%