Zamknij
REKLAMA

Oszustwa ''na urzędnika"! Wyłudzają fikcyjne opłaty!

13:06, 13.03.2019 | za info UG w Czerwińsku dodał RED
REKLAMA
Skomentuj
[Foto: Redakcja/Archiwum/Zdjęcie ilustracyjne]

Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą ostrzega mieszkańców gminy, szczególnie osoby starsze, że na tym terenie nieznani sprawcy, pod pretekstem wyłudzenia pieniędzy, pojawiają się u osób samotnych i podają za pracowników urzędu. 

Zagrożenie jest realne i poważne, ponieważ fałszywa osoba podszywająca się pod pracownika urzędu gminy, od nieświadomych ludzi może wyłudzić fikcyjne opłaty, składki, dane osobowe lub zwyczajnie okraść dom. 

Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tożsamości osoby podającej się za urzędnika, wystarczy zadzwonić do Urzędu Gminy Czerwińsk nad Wisłą ( tel: 24 2315860 lub 24 2315861) i poprosić o pomoc w zweryfikowaniu pracownika i sprawy, z którą do nas przybył. 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie działania, które wymagają wpuszczenia urzędnika do domu poprzedzone są u nas wielotygodniową akcją informacyjną. Urzędnicy nigdy też nie pobierają żadnych pieniędzy na poczet jakichkolwiek zaległości finansowych, składek itp.

Osoby, które próbowano w ten sposób oszukać, w porę zorientowały się w zamiarach oszustów i uniknęły strat. Mimo to, apelujemy o rozwagę.

(za info UG w Czerwińsku dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone