Zamknij
REKLAMA

Poznaliśmy nazwisko nowego gminnego sekretarza w Dzierzążni

15:47, 07.01.2019 | Za info UG Dzierzążnia dodał RED
Skomentuj Monika Konczewska, nowy sekretarz gminy Dzierzążnia [Foto: zbiory prywatne]
REKLAMA

To płońszczanka Monika Konczewska, która z dniem 7 stycznia objęła tę urzędniczą funkcję. Zmiana to efekt wygranej Adama Sobieckiego, dotychczasowego sekretarza, w wyborach na wójta. Ogłoszono więc nabór, którego rozstrzygnięcie właśnie poznaliśmy.  

Monika Konczewska posiada bogate doświadczenie w administracji samorządowej. Od 2000 roku zawodowo związana była z Urzędem Gminy w Raciążu, w tym przez ostatnie 14,5 roku na stanowisku Kierownika Referatu Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego. 

- Przez ponad 18 lat pracy w gminie Raciąż doskonale poznałam specyfikę pracy samorządowej, szczególnie w zakresie procesu inwestycyjnego, zamówień publicznych, procedur administracyjnych i technik prawodawczych, gospodarki nieruchomościami, pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych, planowania i zagospodarowania przestrzennego, infrastruktury gminnej, zasad gospodarowania odpadami, ochrony środowiska, strategii rozwiązywania problemów społecznych, itp. - wymienia nowa sekretarz gminy Dzierzążnia. - Objęcie tego stanowiska jest dla mnie  nowym wyzwaniem, któremu postaram się sprostać i służyć swoim doświadczeniem i pomocą zarówno pracownikom urzędu, jednostek organizacyjnych, jak również mieszkańcom gminy Dzierzążnia - dodaje Monika Konczewska, która z wykształcenia jestem prawnikiem, absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku.

Pani Monika prywatnie mieszka w Płońsku, ma męża Tomasza i 9-letniego syna. Jak sama mówi, lubi zwiedzać piękne zakątki Polski i poznawać ich historię, czyta książki historyczne i kryminały.

(Za info UG Dzierzążnia dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

beaherbeaher

12 5

Gratulacje dla gminy Dzierzążnia to bardzo mądra i ambitna kobieta. Ale wielka strata dla gminy Raciąż.
18:07, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jooljool

7 10

Jak to w urzędach - ze stołka na stołek. I tak od lat. 11:04, 08.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

17 8

Ale zbieg okoliczności! Pan wójt postawił wymagania niezgodne z ustawą tak by mogła je spełnić koleżanka z sąsiedniej gminy - tudzież p. Monika - prywatnie żona sekretarza z gminy Naruszewo- serdecznego kolegi sekretarza gminy Dzierzążnia, obecnie wójta Sobieckiego. Ach te konkursy! 20:11, 08.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

też obserwatorteż obserwator

1 1

Ale ty obserwator *%#)!& jesteś
11:31, 16.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%