Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
3
08:56, 10.08.2019
W gminie Joniec mają nadzieję, że to narzędzie skutecznie pomoże podjąć walkę z procederem zaśmiecania i nielegalnego wyrzucania odpadów.
09:29, 18.03.2019
Dzięki zawartej przez Gminę Joniec umowie o współpracy partnerskiej z Mazowieckim Zrzeszeniem LZS oraz uzyskanym dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej w Jońcu oraz Szkoły Podstawowej w Królewie mają możliwość bezpłatnej nauki pływania. Zajęcia te odbywają się na pływalni w Płońsku.
6
12:28, 01.12.2018
Problem bezdomnych psów w powiecie płońskim z roku na rok zdaje się powiększać. Często gminy nie mają narzędzi ku temu, żeby ta sytuacja się poprawiła. Porzuconych psów przybywa, miejsc w schroniskach niestety nie. Dlatego trzeba nagłaśniać takie inicjatywy jak ta Państwa Dariusza i Zuzanny Witczak z gminy Joniec.
11:40, 14.11.2018
W gminie Joniec praca wre podczas remontów mostów. Dobiega końca inwestycja związana z renowacją mostu drewnianego w miejscowości Sobieski, gdzie wzmocniony i wymieniony został cały drewniany podkład. Na moście powstały również strefy wydzielone na chodniki, by ruch pieszych i przejazd samochodów przebiegał zupełnie bezkolizyjnie.
11:23, 22.10.2018
W gminie Joniec wiadome było, że odbędzie się tylko jedna tura wyborów na wójta. Dotychczasowy gospodarz gminy Marek Czerniakowski nie miał kontrkandydatów. Mieszkańcy zagłosowali zatem, czy chcą tego wójta czy też nie. W przeważającej większości chcieli. Marek Czerniakowski ponownie będzie wójtem najmniejszej gminy w powiecie płońskim.
09:57, 13.09.2018
Na facebook'u pojawiły się zdjęcia remontowanego drewnianego mostu w Jońcu. Internauta zwraca jednak uwagę, że po robotach ekipy budowlanej teren inwestycji jest niewłaściwe zabezpieczony, co może grozić wypadkiem. Podobnie myślą komentujący.
18:42, 11.09.2018
Rada gminy w Jońcu zdecydowała o zwiększeniu funduszy z budżetu gminnego na remont mostu w miejscowości Sobieski, który od dłuższego czasu wymaga poprawek. To druga tego typu inwestycja po zaplanowanym już wcześniej remoncie mostu w Jońcu. Nad tymi pracami czuwa jednak powiat.
12:51, 24.08.2018
W trudnej sytuacji znalazł się zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Jońcu, który zmuszony jest do zakupu nowego wozu strażackiego. Niestety brakuje na niego pieniędzy, a jednostka w każdym tygodniu interweniować musi kilka razy. W kryzysowej sytuacji Zarząd podjął decyzję o zbiórce pieniędzy na zakup wozu bojowego.
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone