Zamknij
REKLAMA

Maseczki dla wszystkich mieszkańców naruszewskiej gminy. Prośba do sołtysów...

12:48, 16.04.2020 | za info Urząd Gminy w Naruszewie
Skomentuj Takie maseczko ochronne dostaną mieszkańcy gminy Naruszewo [Foto: UG Naruszewo]
REKLAMA

- W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Gmina Naruszewo zakupiła maseczki higieniczne wielokrotnego użytku. Maseczki zostały zakupione dla wszystkich mieszkańców naszej gminy, w ilości zgodnej z danymi podanymi w deklaracjach za gospodarowanie odpadami komunalnymi - przekazuje dziś dobrą wiadomość wójt Beata Pierścińska. 

16 kwietnia, czyli w dzień kiedy wprowadza się obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych, rozpoczęto dystrybucję. - Maseczki będą sukcesywnie dostarczane do sołtysów (w miarę realizacji zamówienia przez szwalnię), skąd będzie można je odbierać. Sołectwa będą zaopatrywane w maseczki według kolejności alfabetycznej - dodaje wójt gminy Naruszewo.

Informacja o dostarczaniu maseczek do sołectw będzie podawana na bieżąco na stronie internetowej Urzędu Gminy w Naruszewie (www.naruszewo.pl), profilu facebookowym Gminy Naruszewo, za pośrednictwem systemu sms oraz w sposób zwyczajowo przyjęty przez sołtysów każdej miejscowości.

Dodatkowo sołtysi zostali poproszeni o dostarczenie maseczek bezpośrednio do osób starszych i tych, którzy z różnych względów nie są w stanie odebrać ich osobiście.

(za info Urząd Gminy w Naruszewie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%