Zamknij
REKLAMA

Było słońce, była dobra zabawa. Festyn, na który zawsze warto wpaść [FOTO]

11:19, 25.08.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj
Podczas festynu w Krysku zorganizowano II Gminny Konkurs w Dojeniu Sztucznej Krowy o Tytuł Mistrza Gminy Naruszewo [Foto: DT]

Krowa wydojona, byk okiełznany, więc można imprezować w rytm tanecznej muzyki płynącej ze sceny. W sobotę takie właśnie atrakcje zapewniono uczestnikom rodzinnego festynu w Krysku, na który zaprosiła Gmina Naruszewo. W myśl hasła: ''Na sportowo i wesoło!"

Nie brakowało śmiałków, którzy postawili sobie za cel jak najdłuższe utrzymanie się na mechanicznym byku, jak też specjalistów w dojeniu sztucznej krowy. Tym pomysłowym konkursom towarzyszył wianuszek publiczności, z zaciekawieniem obserwującej zmagania swoich znajomych. W ręce najlepszych powędrowały oczywiście nagrody.  

Już od ponad dekady naruszewska Gmina organizuje Festyn Rodzinny na boisku we wsi Krysk, aby mieszkańcy wspólnie spędzili wolny czas i oderwali się od codziennych zajęć. Pogoda dopisała a to już pół sukcesu. Honory gospodyni wydarzenia pełni wójt Beata Pierścińska, która stawia tego sierpniowego dnia na rozrywkę i to od lat sprawdza się. Co warte podkreślenia i pochwalenia, na festynie nie było miejsca na polityczne podjazdy z racji zbliżających się wyborów. Była za to swojska atmosfera i udana zabawa. 

Nie zabrakło akcentów muzycznych. Wystąpiła Marlena Music z zespołem Sandbal, Woow, Dejw i Bayera. 

W gminnym namiocie można było posmakować tradycyjnych kanapek ze smalcem i kiszonym ogórkiem, a nieco dalej owoców z czekoladowej fontanny. Na nudę nie mogła też narzekać dzieciarnia, dla której również przygotowano szereg atrakcji. 

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie poniżej.  

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Małgorzata Małgorzata

7 2

wioski o których mało kto słyszał robią duże imprezy dla rodzin. Bardzo dobrze, tak trzymać. Niestety pod tym względem Płońsk nadal jest w tyle od jakiś dziesięciu lat. 16:22, 25.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone