Zamknij
REKLAMA

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów - kontynuacja programu. Od dziś rusza nabór wniosków

11:25, 23.07.2020 | za info UG Płońsk dodał RED
Skomentuj [Foto: zbiory Gminy Płońsk]
REKLAMA

Wójt Gminy Płońsk informuje o uzupełniającym naborze wniosków dotyczących udziału w programie: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Płońsk”.

Gmina Płońsk uzyskała dofinansowanie przedsięwzięcia z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Program obejmuje: odbiór odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag używanych w gospodarstwach rolnych.

Rolnicy zainteresowani usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej będą zobowiązani we własnym zakresie dostarczyć ww. odpady do Siedlina, ul. Jana Pawła II 7, gm. Płońsk (baza Siedlin) w pierwszym tygodniu września 2020r. O dokładnej dacie odbioru Gmina będzie informować telefonicznie.

Rolnicy zainteresowani udziałem w programie powinni złożyć wniosek w Urzędzie Gminy Płońsk - Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, ul. Pułtuska 39, 09-100 Płońsk. Wzór wniosku można pobrać w tut. Urzędzie (Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska) oraz ze strony internetowej Gminy Płońsk.

Nabór wniosków będzie trwał od 23 lipca 2020 r. do 14 sierpnia 2020 r. do godz.15. Złożenie niniejszego wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem 100% dofinansowania. Wnioski będą realizowane w kolejności zgłoszenia do wyczerpania limitu środków w uzyskanej dotacji.

Wniosek o udział w programie priorytetowym „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” do pobrania: TUTAJ

 Szczegółowe informacje można uzyskać u pracowników urzędu pod numerem tel: (23) 662-56-35, wew. 32.

(za info UG Płońsk dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Witold Witold

2 0

Jeśli Siedlin to kojarzy mi się z jednym wybitnym przedsiębiorcą od utylizacji olejów:) 12:11, 23.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%