Zamknij
REKLAMA

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów - rolniku, złóż wniosek

15:08, 23.10.2019 | za info UG w Płońsku
Skomentuj Rolnicy zainteresowani udziałem w programie usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej powinni złożyć wypełniony wniosek w sekretariacie Urzędu Gminy Płońsk [Foto: zbiory UG w Płońsku]
REKLAMA

Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski informuje o naborze wniosków dotyczących udziału w programie: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Płońsk”.

Gmina Płońsk zamierza złożyć wniosek o dofinansowanie ww. zadania do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zadanie będzie obejmować: odbiór folii rolniczej, odpadów z siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach, opakowań typu Big Bag używanych w gospodarstwach rolnych. Rolnicy zainteresowani usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej będą zobowiązani we własnym zakresie dostarczać ww. odpady do miejsca wskazanego przez Wójta Gminy Płońsk.

Rolnicy zainteresowani udziałem w programie powinni złożyć wniosek w sekretariacie Urzędu Gminy Płońsk, ul. Pułtuska 39, 09-100 Płońsk.

Wzór wniosku można pobrać w tut. Urzędzie oraz ze strony internetowej Gminy Płońsk: http://gminaplonsk.eu/

Nabór wniosków będzie trwał  od 23.10.2019 r. do  29.10.2019 r. do godz.16.00.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem 100% dofinansowania. Wnioski będą realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Płońsk dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W przypadku nieotrzymania dotacji program nie będzie  realizowany.

Wniosek o udział w programie priorytetowym „Usuwanie  folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” - pobierz - tu

Szczegółowe informacje można uzyskać u pracowników urzędu pod numerem: tel: (23) 662-56-35, wew. 32.

(za info UG w Płońsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA