Zamknij
REKLAMA

Między Płońskiem a Brodami powstaje sygnalizacja świetlna

16:55, 05.04.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
- Wspaniała wiadomość na krajowej 10-tce, między Płońskiem a Brodami powstaje sygnalizacja świetlna - piszecie do naszej redakcji [Foto: od Czytelnika]

Do końca czerwca mają zostać wykonane dwie sygnalizacje świetlne na krajowej 10-tce. Nasi Czytelnicy informują, że właśnie na skrzyżowaniu z ulicą Kwiatową w Brodach (gm. Płońsk) rozpoczęły się pierwsze prace pod tę inwestycję.

- Warunki atmosferyczne sprzyjają, więc ruszyły roboty ziemne, są robione przyłącza elektryczne i montaż elementów konstrukcyjnych - mówi o inwestycji na dziesiątce w Brodach wójt Aleksander Jarosławski. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Warszawie informuje, że prace mają zostać zakończone w pierwszym półroczu. Podobnym śladem będzie szła inwestycja przy budowie sygnalizacji na skrzyżowaniu w Dzierzążni - dodaje szef płońskiej gminy.  

Oby tylko wszystko odbyło się zgodnie z planem i na czas, bo świeżo w pamięci mamy problemy z włączeniem świateł na krzyżówkach w Bońkach. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

NikaNika

1 0

Dyrekcja Dróg!! A kiedy zadziała sygnalizacja na krajowej 10 na Szumaniu i na Grabcu?? Po co to było stawiać w tamtym Roku jak do dziś widzimy że one tylko wiszą, a nie Świeca!!!!!!!!!!!! 22:48, 05.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

1 4

Bez sensu. Sygnalizacja kosztuje, a ruch tam żaden. 15:27, 06.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jooljool

2 0

Bardzo dobrze, może lumpy w tirach będą zwalniać i nie pozabijają kolejnych normalnych ludzi. 08:40, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone