Zamknij
REKLAMA

Jest dotacja z MZ, będzie nowa karetka pogotowia

09:51, 26.02.2021 | za info starostwa dodał RED
Skomentuj [za Starostwo Powiatowe w Płońsku]
REKLAMA

SPZZOZ w Płońsku otrzyma dotację w wysokości 500 tysięcy złotych z Ministerstwa Zdrowia na zakup ambulansu. Jeszcze w tym roku kilkuletnią, wysłużoną karetkę w podstacji Raciąż zastąpi nowy pojazd. 

- Mamy do przekazania bardzo dobrą informację. Otrzymaliśmy wsparcie z Ministerstwa Zdrowia w wysokości pół miliona złotych na zakup nowego pojazdu typu ambulans. Jeśli tylko środki wpłyną na nasze konto, przystąpimy do przygotowania procedury przetargowej - mówi, nie kryjąc zadowolenia, Marcin Ozdarski, dyrektor płońskiego szpitala. - Pojazd, który zakupimy, będzie służył pacjentom z terenu gminy i miasta Raciąż - dodaje. 

- Dlaczego to taka ważna inwestycja? - Dokonamy wymiany kilkunastoletniego, wysłużonego pojazdu, który niejednokrotnie miał awarię. Bezpieczeństwo naszych pracowników i pacjentów nie ma ceny, więc tym bardziej cieszymy się z uzyskanych środków na ten cel - stwierdza dyrektor Ozdarski.

(za info starostwa dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AntycovidianinAntycovidianin

6 0

Gdyby wszystkie pieniądze wydane na bezsensownie testy przeznaczyć na karetki, to mieli byśmy wszystkie wymienione a nie tylko jedną. 09:59, 26.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Z RaciążaZ Raciąża

0 0

To już fundacja tvn nie sponsoruje ? 17:44, 26.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Monika. Monika.

0 0

Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89 08:09, 28.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%