Zamknij
REKLAMA

Nowe ławki i betonowe kosze zamiast metalowych

14:33, 17.07.2019 | za info UM w Raciążu dodał DRED
Skomentuj Tak prezentuje się teraz mała architektura w miejskim parku [Foto: UM w Raciążu]
REKLAMA

Aby poprawić wygląd estetyczny małego parku miejskiego, władze Raciąża zadecydował o renowacji znajdujących się w nim ławek, a także zakupie nowych koszów na śmieci. 

Odrestaurowane ławki wraz z koszami zainstalowano kilka dni temu na terenie parku oraz w jego bliskim sąsiedztwie. Koszt naprawy 45 ławek wyniósł nieco ponad 3 300 złotych. Wysłużone, metalowe kosze na śmieci zastąpiły kosze betonowe – koszt ich zakupu to ponad 13 tysięcy złotych. Są one znacznie cięższe niż ich metalowe odpowiedniki, w związku z czym trudniej o ich przestawienie.

''Urząd Miejski w Raciążu systematycznie stara się poprawiać wygląd obu parków miejskich, poprzez inwestycje infrastrukturalne, a także dokonywanie nowych nasadzeń i dbanie o już rosnącą zieleń poprzez koszenie trawników, przycinanie drzewek czy pielęgnacje kwiatów i roślin ozdobnych. Staramy się, aby komfort korzystania z terenów zielonych w naszym mieście sukcesywnie się podnosił. Prosimy także o używanie nowych elementów infrastruktury zgodnie z ich przeznaczeniem, ponieważ niestety nadal borykamy się z problemem uszkadzania zarówno ławek, jak i koszów na śmieci" - czytamy na fan page'u raciąskiego ratusza. 

(za info UM w Raciążu dodał DRED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

PAPANOSTREPAPANOSTRE

1 0

W plonskich parkach tez by sie przydalo wiecej lawek, patrz Park Wolnosci 14:46, 17.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA