Zamknij
REKLAMA

Ruda tańczy jak szalona...! Taneczne powitanie lata w Raciążu

15:02, 30.06.2019 | TEKST/FOTO: DAWID ZIÓŁKOWSKI
REKLAMA
Skomentuj
Na scenie w Raciążu wystąpił m.in. zespół MEJK [Foto: DZ]

Sobotni wieczór na targowicy miejskiej w Raciążu był przygotowany specjalnie dla miłośników muzyki tanecznej. Na wydarzeniu pod nazwą „Powitanie Lata 2019” wystąpili znani wykonawcy muzyki disco-polo, a także miejscowi artyści. Organizatorami wydarzenia było MCKSiR w Raciążu, Miasto i Gmina Raciąż.

Na raciąskiej scenie najpierw zaprezentowały się młode artystki z ogniska muzycznego „Amabile”, które działa przy Miejskim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Raciążu, a następnie w taneczny nastrój gromadzących się na targowicy mieszkańców zadbał DJ Piotrek. Spośród gwiazd disco-polo jako pierwszy na scenie zjawił się Luka Rosi – półfinalista IV edycji Disco Star, autor takich przebojów jak „A Ty bądź”, czy „Oli Oli”.  Następnie scenę przejęła formacja Power Boy – autorzy utworów takich jak „Perfekcyjna” i „Nie świruj mała”. 

Do wspólnej zabawy szybko raciąską publiczność porwał zespół Mejk, na czele ze swoją wokalistką Elwirą. Z głośników popłynęły największe hity – „Tańczę z nim do rana”, „Bo to miłość”, „Przez dwa serca” i „Na parterze”, a także najnowsza propozycja „To chyba cud”. 

Gwiazdą wieczoru był Czadoman, który również zaśpiewał swoje największe hity z „Ruda tańczy jak szalona”, „Jestem superbohaterem”, „Chodź na kolana” i „Jedziemy z blondi” na czele. Wokalista Paweł Dudek dziękował ze sceny za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę.

Na zakończenie imprezy na scenie pojawił się Tuk-Muz, który zaprezentował covery znanych przebojów muzyki tanecznej. 

Wydarzenie, oprócz zabawy dla mieszkańców, było również okazją do wsparcia szlachetnego celu – przez cały czas jego trwania na targowisku obecni byli wolontariusze, którzy zbierali fundusze na operację bioder oraz kolan 11-letniego Filipa. Chłopiec ma przejść operację w Stanach Zjednoczonych, ale jej koszt to niemal 500 tys. złotych. Operacja pozwoli Filipowi stanąć na nogi.

REKLAMA
(TEKST/FOTO: DAWID ZIÓŁKOWSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone