Zamknij
REKLAMA

Będzie wreszcie nowy asfalt na Nadrzecznej

10:01, 08.10.2018 | Dawid Ziółkowski
REKLAMA
Skomentuj
Ulica Nadrzeczna w Raciążu wreszcie idzie do remontu [Foto: Dawid Ziółkowski]

Zgodnie z informacją przekazaną przez Urząd Miejski w Raciążu w ciągu najbliższych kilkunastu dni trwać będzie remont ulicy Nadrzecznej. Stan arterii od dłuższego czasu był, mówiąc delikatnie, nie najlepszy.

Po bardzo mokrej jesieni i trudnych warunkach pogodowych na wiosnę nawierzchnia przebiegająca przez ulicę Nadrzeczną w Raciążu była dość mocno uszkodzona. Asfalt został więc zerwany, ale to nie poprawiło sytuacji. 

Wystające kostki brukowe, dziury i będące wyżej niż poziom drogi studzienki kanalizacyjne powodują, że poruszanie się po ulicy jest nie tylko czasochłonne, bo nie można zbytnio się na niej rozpędzić, ale i niebezpieczne – samochody z niskim zawieszeniem w niektórych miejscach śmiało mogłyby stracić np. misę olejową.

- Zawożę dziecko codziennie do przedszkola i naprawdę trzeba uważać, żeby nie uszkodzić samochodu, a najgorzej jest kiedy trzeba się z kimś wyminąć, bo ulica jest wąska – mówi nam jedna z mieszanek. Najgorzej wygląda odcinek od strony ulicy Mławskiej, przebiegający od Banku Spółdzielczego do budynku MCKSiR.

Zgodnie z informacją przekazaną przez urząd miasta za pośrednictwem facebook'a, prace potrwają od dziś do 19 października.

(Dawid Ziółkowski)
REKLAMA

Komentarze (5)

wyborcawyborca

2 0

Wreszcie będzie !!!!. Dobrze chociaż, że przed wyborami znalazła się kasa i wolne moce przerobowe. Gdyby nie wybory to mogła być lipa.
A mieszkania socjalne blok A i B będą czy nie będą ???? 14:24, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Przed wyboramiPrzed wyborami

2 0

Przed wyborami włodarze mówią ludzkim językiem. Jak myślicie, do kiedy ? 18:55, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

5 0

Ludzkim ????. Ich język to dno społeczne. Czytając fejsa Urzędu Miasta przekonałem się co ta elita Pyłoska sobą prezentuje. Co to za włodarz jak nie jest w stanie sam się zmierzyć i stanąć do walki z kontrkandydatem tylko wysługuje się klakierami ?????
08:05, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PslpPslp

7 0

PSL do domu dajcie dziadkom z PSLu odpocząć 10:21, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

2 0

Popieram dziadki do domu . Ale nie tylko z PSL. Z wszystkich ugrupowań. Startuje taki dziadek 80-letni na radnego.I co zrobi : wyśpi się i kasę jeszcze dostanie. To jest chore. 13:46, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone