Zamknij
REKLAMA

Świąteczny jarmark w Sochocinie odwołany! Jest oświadczenie organizatora

09:43, 23.11.2020 | RED
Skomentuj Podczas jednego ze świątecznych jarmarków w Sochocinie. W tym roku tego wydarzenia niestety zabraknie [Foto: Redakcja/Archiwum]
REKLAMA

Zwykle w Sochocinie w niedzielne, grudniowe popołudnie dzieci mogły złożyć zamówienia na świąteczne prezenty u św. Mikołaja oraz mogły uwiecznić to wydarzenie na wspólnej fotografii. Do kupienia były regionalne, swojskie produkty i ręcznie wykonane świąteczne wyroby. Nie brakowało oczywiście wigilijnych potraw. W tym roku, z wiadomych przyczyn, plenerowa impreza nie odbędzie się.

- Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy Sochocin, gości oraz wystawców, w obliczu zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem, z wielką przykrością informuję o odwołaniu naszego corocznego sochocińskiego jarmarku bożonarodzeniowego - przekazuje dziś Jerzy Ryziński, wójt gminy Sochocin. - Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników tego wydarzenia, a także aktualna sytuacja w Polsce, stanowią sedno tej decyzji. Mam wielką nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się już bezpiecznie spotkać na jarmarku świątecznym w Sochocinie.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JaxkJaxk

1 1

Sochocin miasto portowe 19:03, 23.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%