Zamknij
REKLAMA

Niespotykany kolor oczu masz, aż, aż...! Pierwszorzędna zabawa na Święcie Gminy Załuski [FOTO]

13:36, 15.08.2021 | K.J.
Skomentuj Defis szybko złapał dobry kontakt z publicznością [Foto: Krystian Jobski]
REKLAMA

Jedną z atrakcji sobotniego Święta Gminy Załuski w parku w Kroczewie były koncerty. Na scenie zaprezentował się m.in. zespół Defis i jego wokalista Karol Zawrotniak, oczywiście z przebojem, którego refren 'zabrzmiał' w tytule oraz discopolowy Joker z tancerkami. Liczną widownię powitał wójt gminy Załuski Kamil Koprowski oraz szefowa rady gminy Agnieszka Dąbrowska. 

Poza konkursami rodzinnymi, głównie dla najmłodszych, w sobotę w Kroczewie nie zabrakło muzyki, ale był też czas m.in. na wręczenie posezonowej statuetki ''Złotej Truskawki''. Podczas trwania wydarzenia prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie chorej na mukowiscydozę Edyty. Była to też okazja do promocji szczepień w plenerowym punkcie szczepień, który znalazł swe miejsce w kroczewskim parku. O wydarzeniu mówi wójt Kamil Koprowski, a jeszcze niżej znajdziecie wiele zdjęć z sobotniej imprezy. Jak widać, widownia bawiła się świetnie. W niedzielę obchodzono w Kroczewie Gminny Dzień Strażaka.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

PłońszczankaPłońszczanka

16 0

Organizatorów imprezy w Kroczewie, prosimy o przybycie do MCK i przeszkolenie pracowników w kwestii organizacji dużych imprez plenerowych. Dziękuję za uwagę. 18:24, 15.08.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

😁😁

7 0

Popieram 21:54, 15.08.2021


Ale wiocha Ale wiocha

0 6

Paździerz 15:14, 16.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%