Zamknij
REKLAMA

Płoński szpital co rok odbiera dary od WOŚP. W niedzielę znów na ulice ruszą wolontariusze. Gracie 12 stycznia z Orkiestrą? [ANKIETA]

13:15, 09.01.2020 | RED
Skomentuj Od lat gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - to wprowadzenie do powyższej grafiki. Ilustracja za Starostwem Powiatowym w Płońsku
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, po raz 28., tym razem pod hasłem 'Wiatr w żągle' zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dochód z tegorocznej zbiórki zostanie przeznaczony na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Jak podaje Starostwo Powiatowe w Płońsku, nasz szpital do tej pory, dzięki WOŚP, zyskał różnego rodzaju sprzęt medyczny za bagatela ponad pół miliona złotych. Mimo tego, głosów negatywnych nie brakuje. A Wy jak, gracie 12 stycznia z Orkiestrą? 

Poniżej pokaźna lista przekazanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na przestrzeni lat urządzeń z czerwonym serduszkiem akcji, które trafiły do płońskiego szpitala. 

 

  

Czy w najbliższą niedzielę wrzucisz datek do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
Nie i koniec! 13%
Tym razem mam taki zamiar 2%
Nie może być inaczej - jasne, że tak! 85%
(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA