Zamknij
REKLAMA

Czym są pomarańczowe światła? Obserwacja tajemniczych zjawisk na niebie [VIDEO]

13:37, 17.03.2019 | RED/RadioZET.pl
REKLAMA
Skomentuj
[screen z YouTube/UFO Alarm/13 marca 2019 Warszawa]

- W ciągu ostatnich kilku tygodni miał miejsce nad Polską, zwłaszcza północno-wschodnią wysyp obserwacji UFO. Potwierdzonych nagraniami. Akurat cywilizacja pozaziemska jest tutaj mało brana pod uwagę. Jednak tych relacji jest dużo, dużo nagrań. Płońsk jest jakimś centrum tych wydarzeń - informuje naszą redakcję Adam Piekut z "UFO Alarm".

W sobotę w hotelu na Poświętnem zorganizowano w związku z tymi zdarzeniami spotkanie z Januszem Zagórskim z serwisów niezaleznatelewizja.pl i www.wylatowo.pl.

O Płońsku wspomina też serwis Radia Zet: ,,Według tropicieli UFO, mają to być najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują na niebie pomarańczowe światła. W ten weekend grupa amatorów badaczy patroluje wieczorami okolice Nasielska, Płońska i Ciechanowa, licząc na zrobienie kolejnych zdjęć. Do badaczy UFO zgłosiło się już ponad 80 świadków. Ich relacje są spisywane, a na mapę nanoszone są kolejne miejsca obserwacji. Świadkowie przekonują, że światła na pewno nie są wojskowymi flarami z samolotów. Badacze Niezidentyfikowanych Obiektów Latających chcą wszystkie relacje świadków wysłać do służb odpowiedzialnych za przestrzeń powietrzną kraju, razem z zawiadomieniem o niepokojących zjawiskach. - Zjawisko ma charakter masowy i powtarzalny. Musimy zapytać władz o to, co się dzieje - mówi znany badacz UFO Janusz Zagórski. Światła pojawiają się w całkowitej ciszy, brakuje im dymów, które wydzielają palące się race. Poruszają się w poziomie i nie opadają do ziemi.  

[ALERT]1553087024265[/ALERT]

(RED/RadioZET.pl )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

ToTo

1 5

To diabeł który przybył do naszego *%#)!& w ( wielkiego ) amen 18:31, 17.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Byłem i widziałem Byłem i widziałem

11 0

Dzień dobry, jeden z naszych radnych dronem w kominy zagląda. 09:57, 18.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RaelianizmRaelianizm

0 1

Może to Elohim... poznajcie ich najpierw w darmowych ebokach na rael .org Najbardziej niesamowite Przesłanie 22:17, 25.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone