Zamknij
REKLAMA

Koalicja oddaje opozycji funkcję przewodniczącego rewizyjnej

08:28, 29.11.2018 | DT
REKLAMA
Skomentuj
Radni jednomyślnie zdecydowali, że to Paweł Koperski (z prawej) stanie na czele Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Płońskiego [Foto: DT]

Podczas środowej sesji rady powiatu płońskiego powołano składy osobowe stałych komisji oraz wskazano ich przewodniczących. Koalicja rządząca PiS-u i ,,Razem dla Samorządu” oddała stanowisko przewodniczącego komisji rewizyjnej stronie peeselowskiej. - Liczę na konstruktywną współpracę i patrzenie nowej radzie na ręce – komentowała starosta Elżbieta Wiśniewska. 

Jak stwierdzał wicestarosta Krzysztof Wrzesiński, koalicjanci zgodnie ustalili, że kwestię dotyczącą szefa jednej z ważniejszych komisji pozostawiają w gestii mniejszości w radzie. - Mam nadzieję, że  również w przyszłych kadencjach ta praktyka przyjmie się – komentował Wrzesiński. 

Andrzej Stolpa w imieniu radnych PSL podziękował za taką propozycję i zgłosił na tę funkcję Pawła Koperskiego. Innych kandydatów nie było.  

- Niezwykle cieszę się, bo 8 lat temu, kiedy pierwszy raz zostałam radną, to bardzo chciałam pracować w komisji rewizyjnej i niestety nie było mi to dane. Cieszę się, że demokracja w powiecie weszła w nową fazę – podkreślała już po wyborze przewodniczącego rewizyjnej Elżbieta Wiśniewska, szefowa powiatu.

Nowy przewodniczący podziękował za obdarzenie go zaufaniem i dodał: - Pracy będziemy mieli dość dużo i często będziemy się spotykać.     

Skład komisji rewizyjnej uzupełnili: Jadwiga Czerniakowska z Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Kruszewski z Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej oraz Mirosław Opolski z Razem dla Samorządu.

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

PloPlo

10 8

Koalicja to same cielaki 09:30, 29.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

4 2

Tak trzymać 19:42, 29.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

krynkryn

0 2

widać że nie będą brać jak chcą być kontrolowani przez opozycję.
14:27, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone