Zamknij
REKLAMA

Urząd o kolejnym etapie prac w kierunku powstania ronda w Sochocinie

16.21, 15.09.2022 za info UMiG Sochocin dodał RED Aktualizacja: 16.29, 15.09.2022
Skomentuj [fot.: zbiory urzędowe]
REKLAMA

- Jak ustaliliśmy z wykonawcą, już wkrótce, najprawdopodobniej na początku nowego miesiąca, a więc za nieco ponad dwa tygodnie, rozpocznie się kolejny, konkretny etap prac, a mianowicie budowa tarczy czterowlotowego ronda - przekazują sochocińscy urzędnicy, odnosząc się do długo wyczekiwanej inwestycji powstania ronda na skrzyżowaniu ulic Ciechanowskiej ze Szkolną, z wykorzystaniem pobliskiego skweru.

Roboty budowlane oznaczać będą utrudnienia dla kierowców, ale, aby je zminimalizować, wykonawca podzielił je na kilka etapów.

- Droga krajowa numer 50 na czas budowy ronda w Sochocinie oczywiście nie zostanie zamknięta, jadąc ulicami Płońską i Szkolną będziemy musieli skorzystać z objazdów. Wkrótce poinformujemy o czasowej zmianie organizacji ruchu i niezbędnych objazdach - informuje dalej Urząd Miasta i Gminy w Sochocinie. 

Inwestycja ma poprawić płynność ruchu w ciągu zarówno drogi krajowej numer 50, jak i dróg powiatowych w Sochocinie. Piesi będą bezpieczniejsi, a widoczność zapewni im doświetlenie przejść na wlotach oraz wylotach ronda.

Przypomnijmy, że przewidywany termin zakończenia wszystkich prac to drugi kwartał 2023 roku.

(za info UMiG Sochocin dodał RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%