Zamknij

O nas

Sklep Miękkie jest idealnym miejscem dla wszystkich kochających modę i materiały. Projektuje, produkuje i sprzedaje nie tylko tkaniny i dzianiny (takie jak tiul, welur, jersey czy len), ale także dodatki w postaci sznurków, pasków, guzików i innych elementów wykończeniowych, które są potrzebne do szycia ubrań. Miękkie prowadzi zarówno sprzedaż dla klientów indywidualnych, jak i dla małych butików, które sprzedają ubrania świetnej jakości w niewielkim nakładzie.

Firma Miękkie rozwinęła się do tego stopnia, że obecnie posiada magazyn o powierzchni 400m2, gdzie powstają wszystkie wzory, następnie materiały, a na samym końcu ? paczki dla klientów sklepu internetowego. Pomysł na firmę Miękkie powstał poprzez obserwowanie rynku i dostrzeżenie niszy w branży materiałowej. Cel był jeden: stworzyć stabilną markę, oferującą wyjątkowe produkty świetnej jakości.

Na stronie internetowej sklepu Miękkie funkcjonuje również blog. Można na nim przeczytać ciekawe artykuły dotyczące zarówno procesu powstawania samych tkanin, jak i również ich składów. Znajdzie się także coś dla miłośników mody i trendsetterów.