Zamknij
REKLAMA

Płońsk po raz 9. z tytułem Samorządowego Lidera Edukacji

11.00, 06.07.2021 za info UM Płońsk dodał RED
Skomentuj Te trofea trafią na poczesne miejsce w siedzibie płońskiego ratusza [FotoL: zbiory UM w Płońsku]
REKLAMA

Eksperci m.in. z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Śląskiego oraz Wyższej Szkoły Humanitas docenili Płońsk za nowoczesny, innowacyjny i zgodny z aktualnymi wyzwaniami demograficznymi i społecznymi sposób realizacji polityki edukacyjnej.

Recenzenci zwrócili uwagę na systematyczne podnoszenie jakości i efektywności w zarządzaniu oświatą w Płońsku. Docenili działania z zakresu bezpieczeństwa, profilaktyki i ewaluacji. Komisja certyfikacyjna podkreśliła sukcesy uczniów i nauczycieli w konkursach i olimpiadach, a także w rywalizacji sportowej, informuje Urząd Miejski w Płońsku.

W uzasadnieniu możemy przeczytać o stypendiach dla uczniów płońskich szkół przyznanych przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, tytule „Preparation Centre” dla Szkoły Podstawowej nr 1 za przygotowywanie uczniów do egzaminu z języka angielskiego na poziomie B1, a także o sukcesach uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzynarodowej Polonijnej Olimpiadzie Sportowo-Artystycznej w Dublinie i powołaniu jednego z uczniów tej szkoły do Kadry Mazowsza na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Białej Podlaskiej.

Dziewiąty tytuł Samorządowego Lidera Edukacji dla Płońska zaowocował tytułem „Lidera wśród liderów” i medalem edukacyjnym „Samorządowiec 30-lecia” dla burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku otrzymała certyfikat „Edukacyjnej Doskonałości” i znalazła się tym samym w gronie 20 szkół spośród wszystkich placówek działających w certyfikowanych gminach, powiatach i województwach.

(za info UM Płońsk dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Obserwatorka tła Obserwatorka tła

2 0

Która z szacownych płońskich platform edukacyjnych uczy już cnót niewieścich według absolwenta KUL-u, ministranta Czarnka? Czy któryś z wielu obecnych w życiu Płońska mężczyzn przebranych w czarną sukienkę z długim rękawem i zakrytymi plecami dał na to swoją ePiSkopatyczną aprobatę, połechtany nowym ministrantem ? 22:55, 20.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%