Zamknij
REKLAMA

'Aktywna tablica' - pieniądze dla powiatowych szkół średnich na edukacyjny sprzęt

10:40, 08.11.2020 | za info starostwa dodał RED
Skomentuj [Foto: pixabay/zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

Powiat Płoński pozyskał 84 000 złotych dla sześciu powiatowych placówek oświatowych w ramach rządowego programu „Aktywna tablica” w 2020 roku.

Mazowiecki Kurator Oświaty, działając na podstawie porozumienia z 26 października 2020 r. z Wojewodą Mazowieckim, podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego organom prowadzącym, wskazując szkoły, które zostały zakwalifikowane do udziału w programie, wraz z wysokością przyznanego im wsparcia finansowego.

Jeśli chodzi o nasz powiat są to następujące szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Płońsku, III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im L. Rutkowskiego w Płońsku, Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół nr 1 im S. Staszica w Płońsku, Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku, Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół w Raciążu oraz Technikum w Zespole Szkół w Raciążu.

Każda z naszych placówek oświatowych otrzyma 14 tysięcy złotych. Za pozyskane fundusze szkoły będą mogły zakupić tablice interaktywne, sprzęt komputerowy, jak i głośniki. Wkład własny Powiatu wynosi 20%.

(za info starostwa dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz