Zamknij
REKLAMA

Bezpłatny kurs maturalny z matematyki i fizyki. Zapisz się! Kurs planowany jest w dniach 1-18 czerwca

10:54, 29.05.2020 | za info Moniku Rutkowskiej-Ryciak dodał RED
Skomentuj
REKLAMA

Mimo braku możliwości realizacji zajęć z maturzystami w formie tradycyjnej, Politechnika Warszawska Filia w Płocku ponownie organizuje i rozszerza zakres przeznaczonego dla maturzystów intensywnego kursu wspomagającego przygotowania do egzaminu dojrzałości. Uczelnia zaprasza wszystkich chętnych do zgłaszania chęci uczestnictwa w kursach MATMAgeddon i FIZYKAlipsa On-line.

 Politechnika zaprasza wszystkich chętnych do zgłaszania chęci uczestnictwa w kursach On-line:

  • MATMAgeddon - kursy w wymiarze 15 godzin (na poziomie podstawowym i rozszerzonym)
  • FIZYKAlipsa - kurs w wymiarze 10 godzin (poziom rozszerzony)

Zostaną one poświęcone przede wszystkim rozwiązywaniu zadań z arkuszy maturalnych. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy uczelni.

Kurs jest ponownie bezpłatny, stanowi on element Projektu Edukacyjnego PW Filii w Płocku skierowanego do młodzieży szkolnej.

Kurs planowany jest w dniach 1 - 18 czerwca 2020 r., zajęcia będą rozpoczynały się od godziny 16:00.  Dokładne terminy, uzależnione są od zainteresowania kursem i stanu zapisów. Harmonogram spotkań zostanie podany 1 czerwca.

Zapisy na kursy prowadzone są poprzez formularze elektroniczne do wyczerpania wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin kursu i zapisy pod tym linkiem: https://www.pw.plock.pl/Kandydaci/Aktualnosci/Intensywny-kurs-maturalny-on-line

(za info Moniku Rutkowskiej-Ryciak dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA