Zamknij
REKLAMA

Płońscy licealiści znów oddawali krew. Brawo!

16:10, 19.10.2019 | za info Weroniki Leszczyńskiej
Skomentuj
Sławek, dziewczyny gratulujemy kolejnej akcji oddawania krwi! Oprawą fotograficzną zajęła się Karolina Kostun (2A2), a częścią techniczną Piotrek Załęcki (3A1)
REKLAMA

W październikowy piątek na terenie I LO w Płońsku odbyła się XIV edycja akcji krwiodawstwa. Tak jak w latach poprzednich, cieszyła się ona dużym zainteresowaniem maturzystów. Do oddania krwi zapisało się 50 osób, a w ambulansie zarejestrowało się 35.

- Ten rok był dla nas bardzo korzystny, bo aż 17 pełnych krwi zostało oddanych. Jesteśmy dumni, że mogliśmy podzielić się czymś tak cennym i ważnym dla innych - słyszymy od organizatorów płońskiej akcji. A są nimi: katecheta Sławomir Kowalski i Michał Młotek oraz uczennice: Marta Kowalską (1C), Kinga Wrońską (1C), Weronika Leszczyńską (2A1), Dominika Sokołowską (2A1) oraz Aleksandra Marciniak (2A3).  

Za pomoc w przeprowadzeniu akcji dziękujemy ekipie z ambulansu Regionalnego Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oraz komendantowi Straży Miejskiej w Płońsku Bogdanowi Lewandowskiemu. Zachęcamy także do regularnego oddawania krwi w szpitalu w Płońsku co czwartek od godz. 9 - dodaje Weronika Leszczyńska. 

(za info Weroniki Leszczyńskiej)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA