Zamknij
REKLAMA

Karolina Kostun z płońskiego ogólniaka niezwykłym uczniem

18:18, 10.05.2019 | za info Starostwo Powiatowe w Płońsku
REKLAMA
Skomentuj
Laureatka konkurs Karolina Kostun wraz z Justyną Sarzalską, wicedyrektor ZSO w Płońsku [Foto: Mariusz Kostun]

Karolina Kostun, uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Płońsku, została laureatką II edycji konkursu „Niezwykły uczeń”, organizowanego pod patronatem starosty płońskiego. 

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy niekoniecznie mają, choć mogą mieć, średnią 6.0 i zajmują czołowe miejsca w olimpiadach szkolnych, ale także do takich, którzy kierują się w swoim młodym życiu zasadą „fair play”, widzą potrzebę pomocy swoim kolegom, nie przechodzą koło drugiego człowieka obojętnie, chętnie włączają się w działania społeczne, inicjują i działają z pasją na rzecz swojego środowiska lokalnego. 

Karolina Kostun została wybrana razem z 18 innymi uczniami spośród ponad 40 zgłoszonych z terenów powiatów: płockiego, sierpeckiego i płońskiego. Honorowe statuetki zostały wręczone laureatom 10 maja podczas uroczystej gali w sierpeckim Centrum Kultury i Sztuki.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Edu-Inicjatywa z Sierpca oraz Starostwo Powiatowe w Sierpcu. Współorganizatorami są: Powiat Płoński, Powiat Płocki, Miasto Sierpc i Miasto Płock.

(za info Starostwo Powiatowe w Płońsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone