Zamknij
REKLAMA

Jaką obrać drogę po szkole średniej? Przyjdź, popytaj, przemyśl i zdecyduj

09:58, 04.02.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Jak podkreślają organizatorzy, edukacyjne targi na Poświętnem, są impulsem do znalezienia najlepszej drogi rozwoju dla przyszłych studentów [Foto: Redakcja/Archiwum]

Już po raz osiemnasty w MODR Oddział Poświętne odbędą się Targi Edukacyjne. Aktualną ofertę edukacyjną przedstawią szkoły wyższe: publiczne i prywatne, zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację młodych mazowszan.

Targi edukacyjne kierowane są do uczniów klas maturalnych-przyszłych studentów, nauczycieli oraz wystawców: szkół, uczelni i instytucji rynku pracy. 

1 marca w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym w Płońsku młodzież szkół średnich pozna jakie są możliwości kształcenia w nadchodzącym roku akademickim oraz porówna różne oferty edukacyjne. 

Dla młodych ludzi Targi Edukacyjne stały się nieocenioną pomocą w wyborze drogi rozwoju, poznaniu możliwości dalszego kształcenia i kreowaniu przyszłości zawodowej. Oferta w formie katalogów, ulotek, ciekawych eksponatów, pokazów uzupełniona konsultacjami z przedstawicielami szkół i uczelni ułatwia młodzieży pozyskanie szczegółowych informacji o warunkach nauczania. Bezpośrednie rozmowy ze studentami bądź przedstawicielami uczelni są źródłem praktycznych informacji, których brakuje w tradycyjnych informatorach służących rekrutacji do szkół wyższych.

Ważne dla młodych ludzi, którzy goszczą na Targach w godzinach od 10 do 14, są kierunki kształcenia, zasady naboru, ale też dodatkowe bonusy, które oferują szkoły. Istotna jest jakość kształcenia, czesne, pomoc stypendialna, baza dydaktyczna, współpraca zagraniczna, atmosfera uczelni.

Konsultanci na stoiskach informacyjno-promocyjnych zaproponują nowe ścieżki edukacyjne, wskażą korzyści płynące z wyboru ich uczelni, przedstawią praktyczny wymiar wybranej profesji. Z pewnością odpowiedzą na wątpliwości i problemy związane z aplikacją w nowym roku akademickim.

Tak więc przypominamy, 1 marca, start godzina 10. 

Organizatorami Targów Edukacyjnych są: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, Starostwo Powiatowe w Płońsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie - filia w Ciechanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie.

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

jooljool

5 1

Oczywiście największą ofertę przedstawią płońskie markety. No bo gdzie w Płońsku można iść do pracy ? 13:22, 04.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahaha

5 1

,,Dla młodych ludzi Targi Edukacyjne stały się nieocenioną pomocą w wyborze drogi rozwoju, poznaniu możliwości dalszego kształcenia i kreowaniu przyszłości zawodowej". Zabawne, chyba nie te płońskie? :) Tutaj to co najwyżej długopis można dostać 14:10, 04.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

5 2

I jakieś kursy w policealnych szkołach będą się reklamować. To mi droga kariery! 18:48, 04.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone