Zamknij
REKLAMA

Uczniowie ''jedynki" znów bezkonkurencyjni na turnieju klas mundurowych

11:16, 01.12.2018 | za komisją ds. promocji szkoły
REKLAMA
Skomentuj
Najlepsi z najlepszych z głównym trofeum turnieju klas mundurowych [Foto: ZS nr 1 w Płońsku]

Już po raz czwarty zorganizowano ''Turniej Klas Policyjnych o Puchar Starosty Płońskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku”. W zmaganiach wzięło udział 5 drużyn z klas o profilu policyjnym reprezentujących: Liceum Ogólnokształcące Akademickiego Centrum Kształcenia przy PWSZ w Mławie, Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą, 1 Liceum Ogólnokształcącego PUL im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie oraz dwie drużyny z Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Płońsku – gospodarza turnieju. To właśnie uczniowie – kadeci z ZS nr 1 w Płońsku trzykrotnie wygrywali zawody i puchar przechodni stał się ich własnością.

Turniej składał się z czterech konkurencji, tj.: testu z wiedzy ogólnej o policji, sprawności fizycznej (tor przeszkód), umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz sprawdzianu umiejętności strzeleckich z broni pneumatycznej.    

Po podsumowaniu wszystkich osiągniętych wyników, zwycięzcą „IV Turnieju Klas Policyjnych” została drużyna z III LP z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowana przez: Anitę Piotrowską, Dawida Machowskiego i Patrycję Dziergowską, która została wybrana najlepszym zawodnikiem turnieju. Puchar przejściowy został ponownie w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku. 

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Płońsku, wręczył uczestnikom, w imieniu starosty, naczelnik wydziału oświaty Paweł Dychto, Komendant Powiatowy Policji w Płońsku Jarosław Brzozowski oraz dyrektor ZS nr 1 w Płońsku Marzanna Szacherska. 

(za komisją ds. promocji szkoły )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

KarolKarol

7 1

Szkoda że nie zrobiono wzmianki o osobie która prowadzi zajęcia a nie wszędzie tylko komendanci i ich przy....sy w mundurach galowych napiętych jak plandeka na Tarpanie. 12:19, 01.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

AdamAdam

4 0

Święte słowa... Zgadzam sie w 100% .Należałoby na ten temat również napoisac oddzielny artykuł....
21:15, 01.12.2018


polpol

4 0

Bo do cudzych sukcesów, najłatwiej się podpiąć. Tak było zawsze w tej komendzie. 16:09, 02.12.2018


AdamAdam

3 1

Chodzi tylko o to kto na prawde zasługuje na wyróżnienie i kogo nazwiska powinny pojawic sie w tym artykule. 18:49, 02.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

onioni

1 0

Wszyscy są na zdjęciu... 23:03, 10.12.2018


REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone