Zamknij
REKLAMA

Nasi uzdolnieni uczniowie w grupie stypendystów premiera

16:54, 27.11.2018 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Z lewej stypendyści z ZS nr 2 w Płońsku z Mazowieckim Wicekuratorem Oświaty, a z prawej wyróżnione uczennice z ZS w Raciążu z dyrektorem placówki [Foto: zbiory szkolne]

W piątek, 23 listopada w budynku Muzeum Romantyzmu w Opinogórze wręczono 41-osobowej grupie uczniów szkół średnich z terenu pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego, dyplomy o przyznaniu w roku szkolnym 2018/2019 stypendium Prezesa Rady Ministrów. Z naszego powiatu wyróżniono osiem osób. Gratulujemy!!!

Stypendia otrzymali: Patrycja Chołuj z klasy III liceum ogólnokształcącego w ZS nr 2 w Płońsku, Weronika Wójtewicz z klasy IV technikum w ZS w Raciążu, Antonina Kostrzewa z klasy II I liceum ogólnokształcącego w ZSO w Płońsku, Karolina Kowalewska z klasy III liceum ogólnokształcącego w ZS w Raciążu, Piotr Kamiński z klasy III technikum w ZS nr 1 w Płońsku, Wojciech Karpiński z klasy IV technikum w ZS nr 2 w Płońsku, Arkadiusz Kuczera z klasy III liceum ogólnokształcącego w ZS w Czerwińsku nad Wisłą, Mariusz Smardzewski z klasy IV technikum agrobiznesu w ZS w Czerwińsku.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który: otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium w kwocie 258 złotych miesięcznie, zostanie przekazane bezpośrednio z rachunku bankowego Kuratorium Oświaty na wskazane konta bankowe uczniów lub ich rodziców. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone