Zamknij
REKLAMA

Trzynastka nie musi być pechowa. Bawili się na balu charytatywnym

10:34, 03.02.2020 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj

Goście dopisali, licytacje cieszyły się sporym zainteresowaniem, więc czego chcieć więcej. W minioną sobotę w hotelu Martex już po raz trzynasty bawiono się na Balu Charytatywnym pod szyldem Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo TPD w Płońsku.

Wspominając, to pierwszy bal odbył się w 2008 roku i tradycja jego organizowania trwa nieprzerwanie w najlepsze. Goście dobroczynnego wydarzenia chętnie otwierają swoje serca, aby wesprzeć działalność Stowarzyszenia, czego dowód dają podczas aukcji zebranych przez Monikę Zimnawoda i jej ekipę cennych przedmiotów. Od pierwszego balu obecny jest Maciej Gąsiorek, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, który podjął się roli prowadzącego imprezę.

Otwarcie XIII Balu Charytatywnego KPDiMNR TPD w Płońsku przebiegło oczywiście tanecznie. Pokaz swoich umiejętności zaprezentowali przybyłym Alicjia Pospieszyńska oraz Wiktor Godlewski z Klubu Tanecznego 'Start'. 

Na aukcji największe kwoty osiągnęły: obraz Aleksandry Guzowskiej - 2 000 zł, obraz Wilhelma Nowaka - 1400 zł, Album 'Niepodległa' z kancelarii Prezesa Rady Ministrów - 740 zł, album Polonii Warszawa, koszulka z autografem i piłka od Igora Gołaszewskiego - 740 zł, spinki do koszuli i broszka od pary prezydenckiej - 620 zł, czy też obraz Eryki Sokólskiej - 500 zł oraz voucher na USG w płońskich gabinetach Medicum - 120 zł. Bank Spółdzielczy w Płońsku przekazał na rzecz Stowarzyszenia czek na kwotę 1500 zł. Niespodziankę na licytację przekazał też Urząd Miejski w Płońsku: wieczne pióro i kolację (wylicytowane za kwotę 420 zł).  

- Jeszcze nie określimy dokładnie dochodu z tegorocznego balu, bo pieniądze spływają cały czas na nasze konto, ale już dziś możemy powiedzieć, że będzie to kwota nieco większa aniżeli w roku ubiegłym, co nas bardzo cieszy i pokazuje, że naszym gościom nie są obojętne potrzeby osób niepełnosprawnych - mówi nam Monika Zimnawoda, szefowa płońskiego Koła. Dodajmy, że w sobotnim balu wzięło udział około stu imprezowiczów (46 par).  

Zabawa przy muzyce zespołu Horyzonty trwała w najlepsze do 6 rano. - Za rok mam nadzieję, że znowu się spotkamy i spędzimy wspólnie niezapomniane chwile, pamiętając o osobach potrzebujących, za co jestem ogromnie wdzięczna - dodaje Monika Zimnawoda.

Pierwsze dane mówią, że zebrano ponad 18 tys. zł, o tysiąc więcej aniżeli w 2019 roku. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

KolacjaKolacja

4 2

Nie ma napisanej rzeczy najważniejszej: z kim ta kolacja z urzędu miejskiego miała by się odbyć ? 14:14, 03.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie rozumiemNie rozumiem

11 3

Czarna parasolka raz działa na rzecz dzieci a innym razem walczy o aborcję. 18:00, 03.02.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JaJa

5 11

Walka o „prawo do samodzielnego wyboru”, a „walka o aborcje” to dwie różne kwestie! Nie rozumiesz, bo nie masz zielonego pojęcia o co walczyły kobiety na „czarnym marszu”, bo na pewno nie o prawo do aborcji! 18:57, 03.02.2020


NiestetyNiestety

7 2

To się nazywa hipokryzja. 12:45, 04.02.2020


REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone