Zamknij
REKLAMA

Tysiące ebooków za darmo! Legimi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Płońsku. Pobierz kod

14:01, 16.01.2020 | za info MBP w Płońsku
REKLAMA
Skomentuj
Czytelnicy korzystający z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Płońsku mogą już bezpłatnie wypożyczać e-booki z serwisu Legimi. Każdy posiadacz karty bibliotecznej może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do ebooków znajdujących się w ofercie serwisu [Foto: lidzbark.pl]

Ebooki cieszą się coraz większą popularnością. Można zabrać je wszędzie, nie zajmują wiele miejsca, pozwalają dostosować swój wygląd do preferencji czytelnika, nawet osób z problemami ze wzrokiem. To ciekawa i wygodna alternatywa dla tradycyjnych książek, zwłaszcza w czasie podróży, gdzie jak wiadomo, liczy się każda ilość wolnego miejsca w walizce. MBP ma dla swoich czytelników świetną wiadomość. 

Miejska Biblioteka Publiczna w Płońsku wychodzi zatem naprzeciw wszystkim miłośnikom książek, którzy odczuwają nieodpartą potrzebę lektury w każdym miejscu i czasie.

- Wszystkim posiadaczom naszej karty bibliotecznej oferujemy kody Legimi, czyli dostęp do bazy 60 000 publikacji elektronicznych pełnej nowości wydawniczych. Kody wydawane są na miesiąc w czytelni MBP  przy ul. Północna 15 B. Korzystanie z platformy z naszym kodem jest bezpłatne. Wystarczy założyć konto na Legimi, pobrać kod z biblioteki i świat literatury stoi otworem - informuje płońska placówka biblioteczna. 

Więcej szczegółów nowej usługi naszej biblioteki znajdziecie na grafice poniżej :-)

(za info MBP w Płońsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone