Zamknij
REKLAMA

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie [ZAPROSZENIE DO PŁOCKA]

10:25, 05.09.2019 | Materiał zewnętrzny

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. 

26 października (godzina 16:30 i 19:30)  w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego (ul. Kolegialna 23) w Płocku nie lada gratka dla melomanów. 

MUZYKA

Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR

Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE 

Naga prawda o klasyce – Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian Waldemar Malicki 
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska 
Tenor Marcin Pomykała 

Czas trwania: 90 min

Bilety: 

tel. 77 441 05 33  
e-mail: [email protected]
https://kulturairozrywka.pl/ 
https://www.kupbilecik.pl/
https://www.ebilet.pl/
https://biletyna.pl/
Kasa POKiS

Kup bilet: 
godz. 16:30 
https://kulturairozrywka.pl/plock-waldemar-malicki-klasyka-po-bandzie/wydarzenie/38208
godz. 19:30
https://kulturairozrywka.pl/plock-waldemar-malicki-klasyka-po-bandzie/wydarzenie/38209

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone