Zamknij
REKLAMA

Wystartował sezon plenerowych imprez. Na początek piosenki Antka Smykiewicza [FOTO]

11:15, 29.06.2019 | DRED
REKLAMA
Skomentuj
Antek Smykiewicz na płońskiej scenie [Foto: DT]

No i jak Wam się podobało na powitaniu lata w Płońsku?! Największą publikę zgromadził na dziedzińcu MCK-u oczywiście Antek Smykiewicz z zespołem. Kawałek ,,Pomimo burz" śpiewał razem ze swoimi największymi fanami. 

Imprezę spod znaku ,,Powitanie lata w Płońsku. I love wakacje" otworzył burmistrz Andrzej Pietrasik oraz Marzena Kunicka. Dyrektor domu kultury powitała tych, jak to powiedziała, którzy kochają muzykę, taniec i śpiew, bo w takim klimacie upłynął piątkowy wieczór pod chmurką. Szef ratusza nadmienił, że planowany na późny wieczór pokaz światła Led Show w wykonaniu grupy Jo Art Show ma w Płońsku premierę, ale być może zastąpi on już wkrótce sylwestrowe fajerwerki. 

Zaczęło się tanecznie, ale głównie na scenie, bo publiczność, która od początku towarzyszyła wydarzeniu, dość nieśmiało włączała się do zabawy, tym większe brawa dla grupki osób, która postanowiła jednak potańczyć do muzyki DJ Adriana. Ale najpierw pokazali się członkowie Dance Projekt, wychowankowie ''Nutki". Grupa taneczna prowadzona jest przez Daniela Borzewskiego, tancerza i choreografa Egurrola Dance Studio.

Jest gwiazda - są ludzie, jest zabawa 

Do czasu koncertu Antka Smykiewicza z imprezową frekwencją nie było szału, oceniając delikatnie. Jak widać na zdjęciach, płońszczanie czekali na artystyczny deser i po reakcjach publiczności należy sądzić, że występ spełnił ich oczekiwania. Powodzeniem cieszył się również pokaz zumby w wykonaniu Izy Ciosek. 

Jak mówi dyrektor Kunicka, piątkowa impreza była kierowana przede wszystkim do młodzieży, która rozpoczęła letnią labę, stąd taki dobór wykonawców. Zapewnia, że to dopiero wstęp do plenerowych imprez w Płońsku. Razem z płońszczanami czekamy więc na więcej ;-) Tymczasem poniżej znajdziecie więcej zdjęć z wczorajszego wydarzenia:-)

(DRED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FajnaFajna

4 1

Impeza dla młodziezy fajna 22:03, 29.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZadowolonyZadowolony

2 1

Oby więcej takich imprez. Wybawilem się z rodziną super. Pokaz zumby rewelacja. 13:06, 30.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone