Zamknij
REKLAMA

'Polska Madonna - Osiecka na Dzień Matki' - zaśpiewa Edyta Szewczyk

19:27, 16.05.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj

„Nie żałuję”, „Uciekaj moje serce”, „Ludzkie gadanie”, czy „Polska Madonna” - te i inne wiersze niezapomnianej Agnieszki Osieckiej już w poniedziałek, 27 maja zaśpiewa Edyta Szewczyk w koncercie „Polska Madonna - Osiecka na Dzień Matki”. 

To kolejny po „Jazzie z Fonoteki mojej mamy” projekt artystki dedykowany właśnie mamom. Tym razem z bogatej twórczości Agnieszki Osieckiej Edyta wybrała utwory dla niej ważne i osobiste. Premierowo zaśpiewa je na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. 

Gościnnie wystąpią dzieci z płońskiej Szkoły Muzyki i Tańca „Nutka”. Edycie Szewczyk będzie towarzyszył zespół w składzie: Dariusz Zarzycki - saksofon, Grzegorz Fiedorowicz - instrumenty klawiszowe, Leszek Jakubczak - gitara, Maciej Komar - gitara basowa oraz Jarosław Gaś - perkusja. Początek koncertu o godzinie 18. Organizatorem koncertu jest burmistrz Płońska oraz Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. 

Edyta Szewczyk jest dziennikarką prasową, radiową i telewizyjną, a także wykształconą i utytułowaną wokalistką. Miała być śpiewaczką operową.  Przez kilka lat pobierała nauki śpiewu solowego w klasie nieżyjącego już tenora, profesora Zdzisława Skwary. Szybko zorientowała się jednak, że nie spełni marzenia ojca o byciu diwą i rzuciła się w kręgi poezji śpiewanej. Jako wokalistkę ostatecznie ukształtowała ją słynna Bednarska - jedna z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce, gdzie jazzowego śpiewania uczyła się u najlepszych. Zwyciężczyni popularnego programu telewizyjnego 'Szansa na sukces' i laureatka wielu konkursów wokalnych. Do muzycznej pasji z powodzeniem powróciła dwa lata temu. 

Wstęp na koncert z bezpłatnymi wejściówkami. Odbiór w kasie kina od 15 maja. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone